d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15475485495505515001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 29 2013 02:15pm
Quote (RRC @ 29 May 2013 22:09)


flex gym, de nem lehet hozzámenni, mert van két testőr is vele lol
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 29 2013 02:15pm
Quote (xGurke @ 29 May 2013 21:08)
szólj ha kell még cd key


az van már pár, most forum goldra pályázom.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 29 2013 02:19pm
az fg-ből milyen szinű csillag jönne ki, joshi beleültette a bogarat a fülembe
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 29 2013 02:38pm
Quote (Ghostmasterq @ 29 May 2013 21:19)
az fg-ből milyen szinű csillag jönne ki, joshi beleültette a bogarat a fülembe


200 - 250 a vilagosszurke, duplaja a sotetszurke
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 29 2013 02:41pm
Quote (Ghostmasterq @ May 29 2013 10:19pm)
az fg-ből milyen szinű csillag jönne ki, joshi beleültette a bogarat a fülembe


nem éri meg
ennyi fgből kapsz egy exaltedet poeban, az meg olyan 5 dollár körül van, boltok megveszik 3 ért, akkor meg vehetsz valami kaját
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 29 2013 02:43pm
Quote (cowding @ 29 May 2013 21:41)
nem éri meg
ennyi fgből kapsz egy exaltedet poeban, az meg olyan 5 dollár körül van, boltok megveszik 3 ért, akkor meg vehetsz valami kaját


most igencsak kurvára jól állok, 6.60-am van holnapra, holnapután meg elvileg fizut kapok!!!!44
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 29 2013 02:44pm
Quote (Ghostmasterq @ May 29 2013 09:43pm)
most igencsak kurvára jól állok, 6.60-am van holnapra, holnapután meg elvileg fizut kapok!!!!44


the british dream
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 29 2013 03:22pm
hetek óta kísért egy dal, és kurva idegesítő. nem tudom mi a címe, előadója, csak tudom hogy milyen a hangzása, és mostanában hallok ilyen zenéket, de nem jut egyszerűen eszembe. Most is pl a Django-t néztem meg és abban volt egy hasonló.
Valamilyen slide ringes dal, szóval gitárt tolnak benne és slide ringgel, de kb ennyi csak amit tudok róla.

És azt is tudom, hogyha egyszer megtalálom akkor már nem leszek elégedett, mert olyan rég nem találom, hogy egyszerűen nem fogja ellensúlyozni a beleölt ideget, a felismerés. Fuck life.

ja és ma még meg is basztak.
best day ever

This post was edited by HunIndex on May 29 2013 03:24pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 29 2013 03:24pm
Quote (HunIndex @ 29 May 2013 23:22)
hetek óta kísért egy dal, és kurva idegesítő. nem tudom mi a címe, előadója, csak tudom hogy milyen a hangzása, és mostanában hallok ilyen zenéket, de nem jut egyszerűen eszembe. Most is pl a Django-t néztem meg és abban volt egy hasonló.
Valamilyen slide ringes dal, szóval gitárt tolnak benne és slide ringgel, de kb ennyi csak amit tudok róla.

És azt is tudom, hogyha egyszer megtalálom akkor már nem leszek elégedett, mert olyan rég nem találom, hogy egyszerűen nem fogja ellensúlyozni a beleölt ideget, a felismerés. Fuck life.

És ma még meg is basztak.


Énekeld/dúdold el, töltsd fel yt-re, és majd segítenek.
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 29 2013 03:28pm
Quote (CyberPunk666 @ 29 May 2013 22:24)
Énekeld/dúdold el, töltsd fel yt-re, és majd segítenek.


valószínű :D nem tudnám amúgy se visszaadni szerintem. halvány az emlék. csak az az érzés hogy tudod hogy van egy ilyen szám, amit kb 500szor meghallgattál egymás után, és tudod hogy van, de nem tudod melyik.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15475485495505515001Next
Closed New Topic New Poll