Quote (HunIndex @ 29 May 2013 23:22)
hetek óta kísért egy dal, és kurva idegesítő. nem tudom mi a címe, előadója, csak tudom hogy milyen a hangzása, és mostanában hallok ilyen zenéket, de nem jut egyszerűen eszembe. Most is pl a Django-t néztem meg és abban volt egy hasonló.
Valamilyen slide ringes dal, szóval gitárt tolnak benne és slide ringgel, de kb ennyi csak amit tudok róla.
És azt is tudom, hogyha egyszer megtalálom akkor már nem leszek elégedett, mert olyan rég nem találom, hogy egyszerűen nem fogja ellensúlyozni a beleölt ideget, a felismerés. Fuck life.
És ma még meg is basztak.
Énekeld/dúdold el, töltsd fel yt-re, és majd segítenek.