d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15475485495505511257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 30 2013 10:58am
Quote (rapiddani @ 30 Sep 2013 18:30)
nemakarok szedni semmi szart, szimplán esti vacsinak ilyen puffasztott rizst eszek, ez joshi lehet nem?

e/ fogyás a szempont


nem
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 30 2013 11:08am
Quote (fahrii @ Sep 30 2013 04:58pm)
nem


hanem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 30 2013 11:10am
Quote (rapiddani @ 30 Sep 2013 19:08)
hanem


a pufirizs nem egy fogyasztószer amitől fogyni fogsz
szépen meg kell tervezni a napi kalóriabeviteled a felhasználás függvényében és úgy kell étkezned... természetesen sport mellett

a pufirizs egy viszonylag (annyira azért nem) jó minőségű ch amivel fedezheted a szükségeleted, de egyébként estére pont szar

én diétában este már nem ettem ch-t, csak zöldség (paraj, brokkoli)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 30 2013 11:15am
Quote (fahrii @ Sep 30 2013 05:10pm)
a pufirizs nem egy fogyasztószer amitől fogyni fogsz
szépen meg kell tervezni a napi kalóriabeviteled a felhasználás függvényében és úgy kell étkezned... természetesen sport mellett

a pufirizs egy viszonylag (annyira azért nem) jó minőségű ch amivel fedezheted a szükségeleted, de egyébként estére pont szar

én diétában este már nem ettem ch-t, csak zöldség (paraj, brokkoli)


jóhát ennyire azért nincs időm a meló-egyetem-kondi-élet mellett hogy tervezzek mindent, szóval igazából úgy szurom hogy

h-sz-p-v edzés 1,5-2óra ( valamiért a szervezetem úgy hat az edzésre, régebben is ugy hatott ,hogy baromira izzadok és fogyok a kondizástól is elég rendesen [van azért most rajtam felesleg most rendesen] )

emellett visszafogtam a kajamennyiségekből, délre eszek épp amit asszony csinál, próbálom azért ofc kerülni a kenyeret meg a nagyon fos kajákat,de azért mondhatni azt eszem amit megkívánok csak a mennyiség lett kevesebb + este 6után már nemigazán eszek, max almát meg ezt a puffasztott kartonlapot

full fos? mert az a gond hogy kevés az időm meg a lehetőségem főzni meg nagyon odafigyelni

e/ de már fogytam 5-7kilót 1hónap alatt lyl

This post was edited by rapiddani on Sep 30 2013 11:16am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 30 2013 11:21am
Most nincs időm megszakérteni mert megyek edzeni.

Csak megakadt a szemem az 5-7 kiló / hónapon

heti fél-1 kiló fogyás ami normális, ha felé mész az azt jelenti hogy túl kevés a kaja és bontod az izmaid
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 30 2013 11:23am
Quote (fahrii @ Sep 30 2013 05:21pm)
Most nincs időm megszakérteni mert megyek edzeni.

Csak megakadt a szemem az 5-7 kiló / hónapon

heti fél-1 kiló fogyás ami normális, ha felé mész az azt jelenti hogy túl kevés a kaja és bontod az izmaid


igazából nemkizárt hogy ezt több mint 1 hónap alatt értem el, mert ezt a kajálás dolgot már 1.5-2hónapja csinálom csak edzeni álltam neki 1 hónapja
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 30 2013 12:08pm
ha reggelente fel orad lenne edzeni, ugy hogy elotte setalsz fel orat, utana uszol fel orat(meg szaunazol husz percet) kb hogy csinalnad?

nem nagyon gondoltam meg bele, egyenlore

felhuzas-torulkozo
fekvenyomas-vall mogott lehuzas
guggolas - ket oldalrol keresztbe osszehuzas, mindket oldalt ilyen csigas szar van, nem tudom mi a neve
sulyemeles(derekmagassagtol) - lentrol mellkashoz huzas

inkabb eronletre menne a dolog, de nagyon meg nem ultem neki foglalkozni vele, pedig mar harmadik hete, hogy csinalom
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 1 2013 02:38am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 3 2013 06:49am
nah, de kurva puhány vagyok
25 kiló volt a súly, kinyomtam fekve 10x
aztán átültem arra a cuccosra, ahol megtudom támasztani a könyököm és a sújt az állam felé húzom, abból is 10x
aztán újra, összesen 5 kört nyomtam le
de a végére már elég ZSELÉ volt a karom
rici is megverne gec.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 3 2013 07:02am
Quote (Vismajor @ Oct 3 2013 01:49pm)
nah, de kurva puhány vagyok
25 kiló volt a súly, kinyomtam fekve 10x
aztán átültem arra a cuccosra, ahol megtudom támasztani a könyököm és a sújt az állam felé húzom, abból is 10x
aztán újra, összesen 5 kört nyomtam le
de a végére már elég ZSELÉ volt a karom
rici is megverne gec.


25 kiló

XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev15475485495505511257Next
Add Reply New Topic New Poll