Quote (fahrii @ Sep 30 2013 05:10pm)
a pufirizs nem egy fogyasztószer amitől fogyni fogsz
szépen meg kell tervezni a napi kalóriabeviteled a felhasználás függvényében és úgy kell étkezned... természetesen sport mellett
a pufirizs egy viszonylag (annyira azért nem) jó minőségű ch amivel fedezheted a szükségeleted, de egyébként estére pont szar
én diétában este már nem ettem ch-t, csak zöldség (paraj, brokkoli)
jóhát ennyire azért nincs időm a meló-egyetem-kondi-élet mellett hogy tervezzek mindent, szóval igazából úgy szurom hogy
h-sz-p-v edzés 1,5-2óra ( valamiért a szervezetem úgy hat az edzésre, régebben is ugy hatott ,hogy baromira izzadok és fogyok a kondizástól is elég rendesen [van azért most rajtam felesleg most rendesen] )
emellett visszafogtam a kajamennyiségekből, délre eszek épp amit asszony csinál, próbálom azért ofc kerülni a kenyeret meg a nagyon fos kajákat,de azért mondhatni azt eszem amit megkívánok csak a mennyiség lett kevesebb + este 6után már nemigazán eszek, max almát meg ezt a puffasztott kartonlapot
full fos? mert az a gond hogy kevés az időm meg a lehetőségem főzni meg nagyon odafigyelni
e/ de már fogytam 5-7kilót 1hónap alatt lyl
This post was edited by rapiddani on Sep 30 2013 11:16am