d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev15475485495505514683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 4 2013 04:19pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 4 2013 04:20pm
Quote (Karan2_Returned @ May 4 2013 09:55pm)
22:18 KURVAFECÉR: nega siren cucca van valakinek?
22:19 --[7ECK]--: m ha vkinek kell witchdoctor sett az pm me
22:19 --[7ECK]--: :D
22:20 Begar: Dragon Knight itemeket keresek.
22:21 Bhwabawwghaawha: keress
22:27 V. Orbán Kiráj Hejtartója: pf mekkora másolat játék ez a dota
22:28 V. Orbán Kiráj Hejtartója: de még csak nem is lenne baj hogy másolat de olyan egszerü
22:29 inaktiv: hát megoszlanak a vélemények erről
22:29 V. Orbán Kiráj Hejtartója: mond meg hogy mi olyan nehéz 4  gombon + jobklikken
22:29 inaktiv: nekem nem nehéz, de aki nem ismeri a moba játékokat, meg a hősök skilljeit annak nehéz
22:30 TUKACSINCSILLA: miröl másolták?
22:30 TUKACSINCSILLA: elég régota van dota
22:30 V. Orbán Kiráj Hejtartója: egy játékrol másolták
22:30 inaktiv: remélem nem azza jön ő is h "lol " másolat meg minen
22:30 V. Orbán Kiráj Hejtartója: cska leegyszerüsitették
22:30 V. Orbán Kiráj Hejtartója: mert azoknak találták ki ezt a dotát akik nem tudtak az alap játékkal játszani
22:30 V. Orbán Kiráj Hejtartója: csak ti már annyira agymosottak vagyok hogy ez fel se tűnt
22:30 inaktiv: na mi a neve annak ?
22:30 inaktiv: dota 1 ?
22:31 V. Orbán Kiráj Hejtartója: nagy dotások vagytok itt magyaráztok azt azt se tudjátok hogy ez egy  játék másolata úgy hogy kb 75%át a gép csinálja amit alapból saját magadtol kéne
22:32 TUKACSINCSILLA: menj wowozz ne itt károgj
22:32 inaktiv: nem vagyok nagy dotás, de érdekel melyik jáátlkra gondolsz
22:34 Démokrácia Lovaglya: el se merem képzelni mi lenne ha csak annyit kéne scinálnia mindenkinek, hogy a lanekre a creepeket kiküldje 1 gombbal
22:34 Démokrácia Lovaglya: warcraft3 túl nehéz volt legtöbb embernek és ezért inkább dotázni mentek aztán így lett ilyen népszerű
22:36 YeafKitri: A középiskola is túl nehéz volt a legtöbb embernek és ezért inkább elmentek Skandináv lottót játszani.
22:39 conrad: minden nap van egy majom aki jön a "szar a dota, csak egy koppintás" dumával? :) gondolom pwnolták ezerrel és a game a szar ^^
22:41 KURVAFECÉR: én lol oztam sokaig de attertem erre nem klell runakkal baszakodni hösökkel skinnekk stb
22:42 Dbenji: olyan buta vagy az anyád
22:42 KURVAFECÉR: ?
22:50 Superman: nem a dota a koppintas, de okey :)
22:50 Superman: valaki trade?


röhögök
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 4 2013 04:21pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 4 2013 11:19pm)


Allat vagy, nyertel 5v3-ban.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 4 2013 04:21pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 5 2013 12:19am)


ilyen névvel én se mernélek betámadni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 4 2013 05:40pm
Quote (Karan2_Returned @ May 4 2013 11:21pm)
Allat vagy, nyertel 5v3-ban.


nem, tölünk lepett ki elöször a prophet, aztan enemybol kileptek 2en miutan free to leave volt a game
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 5 2013 01:34am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 5 2013 05:31am
Quote (Rawen @ May 5 2013 09:34am)
http://www.youtube.com/watch?v=TwlfEAH7vsI


fú a heart of courage milyen igénytelen szar módon lett loopolgatva
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 5 2013 09:41am
Nem tudom ki volt az a hülye aki feltett egy tiny skint (1 kulcs) az Empire-re.

Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev15475485495505514683Next
Add Reply New Topic New Poll