d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15465475485495501257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 19 2013 09:03am
Quote (ecneB @ 19 Sep 2013 16:55)
nekem is kene vmi tapkieg, mert egyszeruen nem jon fel ram semmi +, akkor ezek szerint ez a myprotein impact whey a befuto?


elég ha leteszed a cigit

lol rofl

amúgy jah, ha tápkieg akkor myprotein
azt meg szerintem nem kell leírnom hogy olyan nincs hogy nem tud valaki hízni, kevés a kaja
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 19 2013 09:04am
Quote (RRC @ 19 Sep 2013 17:01)
maximum vegyél egy bioteches vagy sciteces fehérjét, nem kell itt faszkodni

vagy koksz



megnezegetem, de ha nincs olyan hudebaszomnagy arres ket cucc kozott, akkor lehet h vmi jobb minosegut valasztok.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 19 2013 09:04am
Quote (ecneB @ 19 Sep 2013 17:04)
megnezegetem, de ha nincs olyan hudebaszomnagy arres ket cucc kozott, akkor lehet h vmi jobb minosegut valasztok.


nagy különbség ezek között nincs, a többi már csak márkaszöveg

arra figyelj, hogy mennyi fehérje van 100 grammban

This post was edited by RRC on Sep 19 2013 09:04am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 19 2013 09:06am
Quote (ecneB @ 19 Sep 2013 17:04)
megnezegetem, de ha nincs olyan hudebaszomnagy arres ket cucc kozott, akkor lehet h vmi jobb minosegut valasztok.


Én eddig sok fehérjét kipróbáltam már és nem csak azért áll a faszom a myprotein hallatára mert zsidó vagyok.
Jól oldódik, olcsó, finom, olcsó, nagy fehérjetartalom, olcsó, büdösöket fingok tőle, ja és mondtam már hogy olcsó?

btw hogy néz ki egy napi étkezésed?

This post was edited by fahrii on Sep 19 2013 09:06am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 19 2013 09:07am
Quote (fahrii @ 19 Sep 2013 17:06)
Én eddig sok fehérjét kipróbáltam már és nem csak azért áll a faszom a myprotein hallatára mert zsidó vagyok.
Jól oldódik, olcsó, finom, olcsó, nagy fehérjetartalom, olcsó, büdösöket fingok tőle, ja és mondtam már hogy olcsó?



:DD azert ezen most rohogtem, btw ty
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 27 2013 02:49am



bump
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 30 2013 10:30am
nemakarok szedni semmi szart, szimplán esti vacsinak ilyen puffasztott rizst eszek, ez joshi lehet nem?

e/ fogyás a szempont

This post was edited by rapiddani on Sep 30 2013 10:30am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 30 2013 10:32am
Quote (rapiddani @ 30 Sep 2013 18:30)
nemakarok szedni semmi szart, szimplán esti vacsinak ilyen puffasztott rizst eszek, ez joshi lehet nem?

e/ fogyás a szempont



Szécsi update, elképzelem ahogy majszolod esti barátok közt alatt a kanapén heverészve
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 30 2013 10:33am
Quote (ecneB @ Sep 30 2013 04:32pm)
Szécsi update, elképzelem ahogy majszolod esti barátok közt alatt a kanapén heverészve


lel tényleg ezt csinálom, d.u voltam edzeni, már 1 hónapja tolom.

meg 1 hónapja nem cigizek toplel
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 30 2013 10:40am
akkor már én is update :
2 hónapja edzek (1 hete kezdődött a 2. hónap), köztük volt 1 hónap kihagyás, amikor az egész hónap alatt 4x voltam edzeni, úgyhogy ezt inkább üresjáratnak számolom (kicsit keményen kezdődött a suli, fingani nem volt időm, de most kezd kicsit rendszerbe állni az életem és tudok megint időt szakítani rá)
hasonlóan, 2.5 hónapja nem cigizek, igyekszem odafigyelni az étkezéseimre (less szar, more csirke)
majd postolok képeket is
Go Back To Magyar Topic List
Prev15465475485495501257Next
Add Reply New Topic New Poll