Quote (ecneB @ 19 Sep 2013 17:04)
megnezegetem, de ha nincs olyan hudebaszomnagy arres ket cucc kozott, akkor lehet h vmi jobb minosegut valasztok.
Én eddig sok fehérjét kipróbáltam már és nem csak azért áll a faszom a myprotein hallatára mert zsidó vagyok.
Jól oldódik, olcsó, finom, olcsó, nagy fehérjetartalom, olcsó, büdösöket fingok tőle, ja és mondtam már hogy olcsó?
btw hogy néz ki egy napi étkezésed?
This post was edited by fahrii on Sep 19 2013 09:06am