d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15465475485495504114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Sep 23 2011 06:12pm
Quote (hedgehogsword @ Sep 23 2011 09:46pm)
ott is tán csak bossból


elvileg infernon minden lvl 61.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 24 2011 07:02am
tegnap bejelentették hogy d3 2012ben lesz
ma meg swtor
http://www.swtor.com/news/news-article/20110924
2011 december 20
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Sep 24 2011 07:15am
Quote (sylke @ Sep 24 2011 02:02pm)
tegnap bejelentették hogy d3 2012ben lesz
ma meg swtor
http://www.swtor.com/news/news-article/20110924
2011 december 20


inb4 blizz bejelenti h d3 dec. 19.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 24 2011 07:18am
Quote (iFeelAlone @ Sep 24 2011 01:15pm)
inb4 blizz bejelenti h d3 dec. 19.


azt nehezen :D
tegnap ezzel a posttal nyitott a blizzard: “Soon” Was Too Soon -- Diablo III to Arrive in Early 2012
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 24 2011 02:13pm
faszom
tesom haverjának van beta kulcsa, aztán egytöl odaadja az accját tesomnak hogy játszhasson vele :c
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Sep 24 2011 02:16pm
Quote (sylke @ 24 Sep 2011 22:13)
faszom
tesom haverjának van beta kulcsa, aztán egytöl odaadja az accját tesomnak hogy játszhasson vele :c


szegény syl :(
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 24 2011 02:17pm
Quote (sylke @ Sep 24 2011 09:13pm)
faszom
tesom haverjának van beta kulcsa, aztán egytöl odaadja az accját tesomnak hogy játszhasson vele :c


és ebből nem következik, hogy te is ki tudod próbálni? :unsure:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 24 2011 02:22pm
Quote (beni @ Sep 24 2011 08:17pm)
és ebből nem következik, hogy te is ki tudod próbálni? :unsure:


de
csak nagyon keveset :D
DE AZÉRT MÁR IZGULOK NAGYON!
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 24 2011 02:41pm
Quote (sylke @ 24 Sep 2011 15:02)
tegnap bejelentették hogy d3 2012ben lesz
ma meg swtor
http://www.swtor.com/news/news-article/20110924
2011 december 20


Each copy of Star Wars: The Old Republic will come with 30 days of subscription time, after which you have the option to continue playing with one of the following monthly subscription fees:

1 Month Subscription: $14.99 (£8.99/€12.99)
3 Month Subscription: $13.99 per month (one-time charge of $41.97/£25.17/€35.97)
6 Month Subscription: $12.99 per month (one-time charge of $77.94/£46.14/€65.94)
:((((((
pedig reménykedtem hogy ilyen 1000 ft / hónál nem lesz több
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 24 2011 02:41pm
Quote (ElCapitano @ Sep 24 2011 08:41pm)
Each copy of Star Wars: The Old Republic will come with 30 days of subscription time, after which you have the option to continue playing with one of the following monthly subscription fees:

    1 Month Subscription: $14.99 (£8.99/€12.99)
    3 Month Subscription: $13.99 per month (one-time charge of $41.97/£25.17/€35.97)
    6 Month Subscription: $12.99 per month (one-time charge of $77.94/£46.14/€65.94)
:((((((
pedig reménykedtem hogy ilyen 1000 ft  / hónál nem lesz több


hát és ezt te honnan gondoltad ?:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev15465475485495504114Next
Closed New Topic New Poll