d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15455465475485491257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 17 2013 09:59am
Quote (Tommy_hun @ 17 Sep 2013 17:49)
Csak kíváncsiságból miért  van hát napon merev lábas? nem lenne jobb combhajlítóval a 3. napon?
Kicsit kevésnek értem hátra amit nyomsz


egy kis fail nevet adtam a dolgoknak
van egy alsóhátgép ami hasonló elven működik mint a merevlábas, csak itt a láb egyáltalán nem kap terhelést
hátra bőven elég a 3 gyakorlat + 1 ami az alsó részt célozza
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 18 2013 11:44am
http://shop.biotechusashop.hu/wianabol___90_kapszula_707

Tök jó neveket adtak az összetevőknek :D

56 mg Danabo-X
155 mg Winstro-X
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 18 2013 12:13pm
Quote (ace07 @ 18 Sep 2013 19:44)
http://shop.biotechusashop.hu/wianabol%5F%5F%5F90%5Fkapszula%5F707

Tök jó neveket adtak az összetevőknek :D

56 mg Danabo-X
155 mg Winstro-X


Elhiszed hogy a sok idióta ezért veszi?
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Sep 19 2013 06:38am
Kurva jól megdobott ez a Brutal Anadrol és NO-xplode 2.0 , vállból nyomás 40-40 kgval megy míg eddig csak 35-el ment és kevesebb ismétlés, viszont néha alig tudok aludni miatta...

Btw most vettem 100% whey profot 24k-ért (5kg) és most látom hogy a shop.buildernek a fehérjéje (simple whey vagy mi) 5.5 kg 25k... fml

ja és az utolsó 25k-m volt... :D

This post was edited by Tommy_hun on Sep 19 2013 06:38am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2013 08:47am
Quote (Tommy_hun @ Sep 19 2013 12:38pm)
Kurva jól megdobott ez a Brutal Anadrol és NO-xplode 2.0 , vállból nyomás 40-40 kgval megy míg eddig csak 35-el ment és kevesebb ismétlés, viszont néha alig tudok aludni miatta...

Btw most vettem 100% whey profot 24k-ért (5kg) és most látom hogy a shop.buildernek a fehérjéje (simple whey vagy mi) 5.5 kg 25k... fml

ja és az utolsó 25k-m volt... :D


ahelyett, hogy vettél volna inkább belőle nekem +4gb ramot meg egy terrás vinyót
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 19 2013 08:50am
Quote (Tommy_hun @ 19 Sep 2013 14:38)
Kurva jól megdobott ez a Brutal Anadrol és NO-xplode 2.0 , vállból nyomás 40-40 kgval megy míg eddig csak 35-el ment és kevesebb ismétlés, viszont néha alig tudok aludni miatta...

Btw most vettem 100% whey profot 24k-ért (5kg) és most látom hogy a shop.buildernek a fehérjéje (simple whey vagy mi) 5.5 kg 25k... fml

ja és az utolsó 25k-m volt... :D


tommyhun pls

Basic whey:
63% Fehérje
23% Szénh.
4% Zsír
10% Egyéb

5,5kg - 25.000 Ft - > 7,21 Ft / g fehérje

Whey prof:
73% Fehérje
13% Szénh.
5% Zsír
9% Egyéb

5kg - 26.500 Ft -> 7.25 Ft / g fehérje

Myprotein Impact Whey:
82% fehérje
6% Szénh.
7% Zsír
5% Egyéb

5kg - 18.000 Ft -> 4,39 Ft / g fehérje

A következtetést majd te levonod belőle.
A bb-s Basic Whey és a F2 Simple Whey a legokádék minőségűbb whey, annyi tejcukor van benne hogy elmegy tömegnövelőnek is.

Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 19 2013 08:55am
Quote (fahrii @ 19 Sep 2013 16:50)
tommyhun pls

Basic whey:
63% Fehérje
23% Szénh.
4% Zsír
10% Egyéb

5,5kg - 25.000 Ft - > 7,21 Ft / g fehérje

Whey prof:
73% Fehérje
13% Szénh.
5% Zsír
9% Egyéb

5kg - 26.500 Ft -> 7.25 Ft / g fehérje

Myprotein Impact Whey:
82% fehérje
6% Szénh.
7% Zsír
5% Egyéb

5kg - 18.000 Ft ->  4,39 Ft / g fehérje

A következtetést majd te levonod belőle.
A bb-s Basic Whey és a F2 Simple Whey a legokádék minőségűbb whey, annyi tejcukor van benne hogy elmegy tömegnövelőnek is.


nekem is kene vmi tapkieg, mert egyszeruen nem jon fel ram semmi +, akkor ezek szerint ez a myprotein impact whey a befuto?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 19 2013 08:56am
Quote (ecneB @ Sep 19 2013 03:55pm)
nekem is kene vmi tapkieg, mert egyszeruen nem jon fel ram semmi +, akkor ezek szerint ez a myprotein impact whey a befuto?


nem, a sok kaja a befuto ofc
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 19 2013 08:58am
Quote (Taszilo.^ @ 19 Sep 2013 16:56)
nem, a sok kaja a befuto ofc


rendesen taplalkozom mar elegge regota, de kevesnek bizonyul.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 19 2013 09:01am
Quote (ecneB @ 19 Sep 2013 16:55)
nekem is kene vmi tapkieg, mert egyszeruen nem jon fel ram semmi +, akkor ezek szerint ez a myprotein impact whey a befuto?


maximum vegyél egy bioteches vagy sciteces fehérjét, nem kell itt faszkodni

vagy koksz
Go Back To Magyar Topic List
Prev15455465475485491257Next
Add Reply New Topic New Poll