Jelenlegi edzéstervem Rezső kérésére (csak a gyakorlatok):
1:
fekvenyomás 30 fokban, keretben (így jobban jár tudok koncentrálni a mellemre)
tárogatás 30 fokban
chest press gép
áthúzás
vállgép (bemelegíteni)
vállból nyomás 1 kezessel
oldalemelés
döntött törzsű oldalemelés
has..
Megj.: Nekem szar a felső mellem ezért pozitívban tolom, neked jó lesz fekvenyomás és tárogatás egyenesen, illetve fekvenyomás 30 fokban a chest press lószar helyett.
2x edzem a vállam megy héten, szal nyugodtan elhagyhatod és csinálhatsz helyette mondjuk vádli + has
2:
mellhez húzás széles fogással
széles fogású húzódzkodás
egykezes döntött törzsű evezés
merev lábas felhúzás
vállvonogatás
has
vádli
3:
lábazás előtt 10p szobabicikli bemelegíteni
guggolás
lábtoló
lábfeszítő
lábhajlító
vádli
(+has ha van még energiád)
Illetve a héten egyszer egy kitörőnap lehetőleg a lábtól messze egy pihenőnap. Nagyszerű arra hogy "versenyezz" magaddal

szóval minden héten próbálod megdönteni az előző "rekordodat" ^^ Én legalábbis így szoktam.
4:
vállgép (amivel az elülső fejet dolgoztatod meg... itt a kezed befelé néz)
vállból nyomás keretben
oldalemelés
csigás hátrahúzás
tricepsz kötél csigán
tricepsz nyújtás fekve
tricepsz gép, esetleg ha van rá lehetőség tolódzkodás szűk fogással
bicepsz állva kétkezes rúddal
koncentrált bicepsz 1 kezessel állva
bicepszgéppel a végén szarrádurrantani
Ennyi kb, lehet variálgatni.
This post was edited by fahrii on Sep 17 2013 02:29am