d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev15445455465475481257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 13 2013 03:35am
Quote (RRC @ 13 Sep 2013 10:34)
sosem felesleges hasazni, max annyi időt szánj rá, hogy nyomsz edzés végén egy 4x20 felülést római padon

a kockás has a diétától jön elő, nem attól hogy mennyit gyúrsz rá


Hát ha mély és látványos hasizmokat akarsz muszáj lesz hasazni.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 13 2013 03:38am
Quote (fahrii @ 13 Sep 2013 11:35)
Hát ha mély és látványos hasizmokat akarsz muszáj lesz hasazni.



:D szerintem Szécsi Úrnak első sorban a 'tömegelést' kéne abbahagyni, pár év múlva visszatérhet a haspadhoz.

This post was edited by ecneB on Sep 13 2013 03:38am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 13 2013 04:04am
Quote (fahrii @ 13 Sep 2013 11:35)
Hát ha mély és látványos hasizmokat akarsz muszáj lesz hasazni.


kussoljál dagadék
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 16 2013 11:36am
egy jo 5 honapos kihagyas utan ujrakezdem, remelhetoleg nem jon kozbe megint az elet, mert vasakaratom nincs

egy eleg jofele hotel fitness komplexumaba jarok, mert kozvetlenul melohely mellett van es mashol nem lehet a kornyeken uszni. kicsit huzos(~17000/ho), de nagyon igenyes, jo helyen van, tobbnyire ures, es uszoda+kondi+szauna/masszazskad/goz szoba(?? steam room, hogy mondjak magyarul) korlatlan mennyisegben. adnak torulkozot, etc, szal sokkal elokelobb hely mint en

6:30kor kelek, 7re beerek, 40 p kondi, foleg osszetettebb gyakorlatok, szuperszettek, 40 perc uszas, 20 perc szauna, aztan 9tol dolgozok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 16 2013 11:38am
Quote (TresholdOfUniverse @ 16 Sep 2013 19:36)
egy jo 5 honapos kihagyas utan ujrakezdem, remelhetoleg nem jon kozbe megint az elet, mert vasakaratom nincs

egy eleg jofele hotel fitness komplexumaba jarok, mert kozvetlenul melohely mellett van es mashol nem lehet a kornyeken uszni. kicsit huzos(~17000/ho), de nagyon igenyes, jo helyen van, tobbnyire ures, es uszoda+kondi+szauna/masszazskad/goz szoba(?? steam room, hogy mondjak magyarul) korlatlan mennyisegben. adnak torulkozot, etc, szal sokkal elokelobb hely mint en

6:30kor kelek, 7re beerek, 40 p  kondi, foleg osszetettebb gyakorlatok, szuperszettek, 40 perc uszas, 20 perc szauna, aztan 9tol dolgozok


én reggel nem tudok edzeni, csak ebéd után pár órával, vagy este
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 16 2013 12:09pm
Quote (RRC @ Sep 16 2013 06:38pm)
én reggel nem tudok edzeni, csak ebéd után pár órával, vagy este


nekem jo reggel, es mivel 9tol dolgozok igy nem vesz karba az ido
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Sep 16 2013 02:23pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Sep 16 2013 08:09pm)
nekem jo reggel, es mivel 9tol dolgozok igy nem vesz karba az ido


Reggel a legjobb szerintem, akkor van a legtöbb energiám, mikor tudtam mindig reggel mentem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 16 2013 03:44pm
Reggel en sem tudok, kell legalabb 3 etkezes edzes elott.
Szal olyan del korul szoktam menni ha tehetem.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 17 2013 02:28am
Jelenlegi edzéstervem Rezső kérésére (csak a gyakorlatok):

1:
fekvenyomás 30 fokban, keretben (így jobban jár tudok koncentrálni a mellemre)
tárogatás 30 fokban
chest press gép
áthúzás

vállgép (bemelegíteni)
vállból nyomás 1 kezessel
oldalemelés
döntött törzsű oldalemelés

has..

Megj.: Nekem szar a felső mellem ezért pozitívban tolom, neked jó lesz fekvenyomás és tárogatás egyenesen, illetve fekvenyomás 30 fokban a chest press lószar helyett.
2x edzem a vállam megy héten, szal nyugodtan elhagyhatod és csinálhatsz helyette mondjuk vádli + has

2:
mellhez húzás széles fogással
széles fogású húzódzkodás
egykezes döntött törzsű evezés
merev lábas felhúzás
vállvonogatás
has
vádli

3:
lábazás előtt 10p szobabicikli bemelegíteni
guggolás
lábtoló
lábfeszítő
lábhajlító
vádli
(+has ha van még energiád)

Illetve a héten egyszer egy kitörőnap lehetőleg a lábtól messze egy pihenőnap. Nagyszerű arra hogy "versenyezz" magaddal :) szóval minden héten próbálod megdönteni az előző "rekordodat" ^^ Én legalábbis így szoktam.

4:
vállgép (amivel az elülső fejet dolgoztatod meg... itt a kezed befelé néz)
vállból nyomás keretben
oldalemelés
csigás hátrahúzás

tricepsz kötél csigán
tricepsz nyújtás fekve
tricepsz gép, esetleg ha van rá lehetőség tolódzkodás szűk fogással

bicepsz állva kétkezes rúddal
koncentrált bicepsz 1 kezessel állva
bicepszgéppel a végén szarrádurrantani



Ennyi kb, lehet variálgatni.

This post was edited by fahrii on Sep 17 2013 02:29am
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Sep 17 2013 09:49am
Csak kíváncsiságból miért van hát napon merev lábas? nem lenne jobb combhajlítóval a 3. napon?
Kicsit kevésnek értem hátra amit nyomsz
Go Back To Magyar Topic List
Prev15445455465475481257Next
Add Reply New Topic New Poll