Quote (fahrii @ 29 May 2013 14:23)
A tanár mostanáig nem írta be a múlt heti alpót eredményét, viszont holnap reggel lesz a következő alkalom.
Most mi a fasz van? Viszont fel tudtam venni a holnapi alkalmat.
Lehet csak simán lusta volt beírni megint a megtagadvát vagy wat? Írtam neki mailt, de szarik a fejemre.
diéta megy így nincs méz
egy kis folyékony ízesítővel viszont nyakon öntöttem
asszem ma még eszem egy adaggal ^^
vedd fel max beirja a jegyet ha sikerült
veszteni semmit nem vesztesz