A tanár mostanáig nem írta be a múlt heti alpót eredményét, viszont holnap reggel lesz a következő alkalom.
Most mi a fasz van? Viszont fel tudtam venni a holnapi alkalmat.
Lehet csak simán lusta volt beírni megint a megtagadvát vagy wat? Írtam neki mailt, de szarik a fejemre.
Quote (TassassinHc @ 29 May 2013 15:21)
ennek az illatát éreztem úgy fél órája és nagyon kívánom, de csak alma van itthon.
mézet is tennék rá.
diéta megy így nincs méz
egy kis folyékony ízesítővel viszont nyakon öntöttem
asszem ma még eszem egy adaggal ^^
This post was edited by fahrii on May 29 2013 07:27am