d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15425435445455465001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 29 2013 06:06am
Quote (Vismajor @ May 29 2013 01:01pm)
tökjó idő van, dicsak


gondolom meg vizes a fold es nem lehet ramenni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2013 06:06am
Quote (Vismajor @ May 29 2013 12:01pm)
tökjó idő van, dicsak


aha, kb oránként esik az esö, aztán eláll, közben süt a nap, tényleg gecijo : D
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 29 2013 06:23am
Quote (sylke @ May 29 2013 01:06pm)
aha, kb oránként esik az esö, aztán eláll, közben süt a nap, tényleg gecijo : D


az mordor
itt nem is tudom, hogy mikor volt eső és süt a nap mint az őrült
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 29 2013 06:23am
Quote (Flutter @ 29 May 2013 10:04)


g'day mate
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 29 2013 07:04am
csináltam zabkását, tettem rá fahéjat meg almadarabokat
kurva finom
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 29 2013 07:21am
Quote (fahrii @ 29 May 2013 14:04)
csináltam zabkását, tettem rá fahéjat meg almadarabokat
kurva finom


ennek az illatát éreztem úgy fél órája és nagyon kívánom, de csak alma van itthon.
mézet is tennék rá.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 29 2013 07:21am
Quote (TassassinHc @ May 29 2013 03:21pm)
ennek az illatát éreztem úgy fél órája és nagyon kívánom, de csak alma van itthon.
mézet is tennék rá.


én csorgatnék a tetejére 1 kis hüvelyváladékot
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 29 2013 07:23am
A tanár mostanáig nem írta be a múlt heti alpót eredményét, viszont holnap reggel lesz a következő alkalom.
Most mi a fasz van? Viszont fel tudtam venni a holnapi alkalmat.
Lehet csak simán lusta volt beírni megint a megtagadvát vagy wat? Írtam neki mailt, de szarik a fejemre.

Quote (TassassinHc @ 29 May 2013 15:21)
ennek az illatát éreztem úgy fél órája és nagyon kívánom, de csak alma van itthon.
mézet is tennék rá.


diéta megy így nincs méz
egy kis folyékony ízesítővel viszont nyakon öntöttem

asszem ma még eszem egy adaggal ^^

This post was edited by fahrii on May 29 2013 07:27am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 29 2013 07:26am
a lol-fagek kani ts-en vannak

lel
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Go Back To Magyar Topic List
Prev15425435445455465001Next
Closed New Topic New Poll