Quote (sylke @ 23 Sep 2011 14:45)
miért van az, hogy a us skill calculatorban a wizard spelleket % wpn dmgben adja meg, mig az eusban pontos számot ad ki
nagyon sok end-game setet még biztos nem raktak be ide
Hát imo nagyon sok minden változni fog még. De weapon dmg-es változatnak nem örülnék.