d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15425435445455464114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2011 06:51am
Quote (sylke @ 23 Sep 2011 14:45)
miért van az, hogy a us skill calculatorban a wizard spelleket % wpn dmgben adja meg, mig az eusban pontos számot ad ki



nagyon sok end-game setet még biztos nem raktak be ide


Hát imo nagyon sok minden változni fog még. De weapon dmg-es változatnak nem örülnék.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 23 2011 06:55am
Quote (ElCapitano @ Sep 23 2011 12:51pm)
Hát imo nagyon sok minden változni fog még. De weapon dmg-es változatnak nem örülnék.


miért nem?
az több dam
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2011 06:58am
Quote (sylke @ 23 Sep 2011 14:55)
miért nem?
az több dam


Adds 61-131% more damage to Wizards only


BAAAAAAAAAAAAAZDMEG MOST ESETT LE
ez nem magic damage imo csak sima damage :>>>
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 23 2011 06:59am
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2011 13:58)
Adds 61-131% more damage to Wizards only


BAAAAAAAAAAAAAZDMEG MOST ESETT LE
ez nem magic damage imo csak sima damage :>>>


melee wizard>>>> all
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2011 07:01am
Quote (Inakwo @ 23 Sep 2011 14:59)
melee wizard>>>> all


És wpndmgen fognak alapulni a spellek. Így érthető a sok +100++% dmg. Mert mondjuk van 160 sebzésed, plusszokkal 4-500 és abból fogja számolni spellek sebzését. Szal ha meteor mondjuk 990% wpn dmg akkor felszorzott alap sebzés 990%-át.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2011 07:06am
remélem lesz thorns+iron maiden és hozzá se nyúlok az ellenfelekhez és úgy megyek végig az egész diablón
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Sep 23 2011 08:47am
Quote (Senee @ 23 Sep 2011 14:06)
remélem lesz thorns+iron maiden és hozzá se nyúlok az ellenfelekhez és úgy megyek végig az egész diablón


asszem van vmi olyasmi monk aura talán ^^
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2011 08:48am
Quote (qkatz @ Sep 23 2011 02:47pm)
asszem van vmi olyasmi monk aura talán ^^

az jó lesz, de remélem lehet kombózni vagy erősíteni valamivel
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 23 2011 09:04am
http://us.battle.net/d3/en/item/oculus-ring

Elírás lenne?
Bul-Katho's Wedding Band (D2-ben Bul-Kathos' Wedding Band)
Heirophant's Seal (D2-ben Hierophant Trophy a necro item)

Ennél meg wtf fejet vágtam: Spell Book - item típus: Magic Orb
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2011 09:33am
Quote (Genthor @ 23 Sep 2011 17:04)
http://us.battle.net/d3/en/item/oculus-ring

Elírás lenne?
Bul-Katho's Wedding Band (D2-ben Bul-Kathos' Wedding Band)
Heirophant's Seal (D2-ben Hierophant Trophy a necro item)

Ennél meg wtf fejet vágtam: Spell Book - item típus: Magic Orb


Ez így konkrétan helytelen imo
Go Back To Magyar Topic List
Prev15425435445455464114Next
Closed New Topic New Poll