Quote (SummertimeClothes @ 3 May 2013 19:03)
en is szeretem lightofheavent es szerintem is megerdemli de vicces hogy ugy reagaljak le hogy SZARNOOB ENVY EZENTUL NE IS ENGEDJEK OFFICIAL MECCSEKEN JATSZANI HOGY KEPZELI SZAJARA VENNI A MESSIAST KOSSEK KI A NETET OLJEK MEG A KUTYAJAT
Jó hát jD forumra én is csak subtle trollkodni járok.
Legnagyobb tard emberek vannak ott.
This post was edited by Rawen on May 3 2013 11:12am