Quote (Soulles @ 23 Sep 2011 14:41)
Sorry, ha volt már. Diablo III megjelenés 2012 év elején:
"PARIS, France. -- Despite a sterling record of always hitting its release targets, Blizzard Entertainment, Inc. today announced that the expected launch window for Diablo® III, the next title in the company’s critically acclaimed series of action role-playing games, will be moving into early 2012."
de tudod ez olyan mint a 4-es metró, majd akkor jön ki ha kész lesz, blizzard szereti évekig tesztelni ami majdnem kész