d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15405415425435444114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Sep 23 2011 06:02am
legalabb nics veszelyben a vizsgaidöszakom lol
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 23 2011 06:07am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Sep 2011 12:59)
lol?
ja bár d2-ben nem volt az.
de gondolom ilyen autoattack szerűen varázsolgat vele azt azért ranged.


nem tom nekem akkor sem ranged bár teljesen mind1 végülis
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 23 2011 06:10am
Quote (Inakwo @ 23 Sep 2011 14:07)
nem tom nekem akkor sem ranged bár teljesen mind1 végülis


wowban is lovoldoznek a lockok meg a magek wanddal
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 23 2011 06:15am
Quote (InfamousMythos @ 23 Sep 2011 13:10)
wowban is lovoldoznek a lockok meg a magek wanddal


jo d2ben is még sem adodik hozzá pl a bot sebzése a varázslat sebzéséhez ezért nem ranged weapon
bár mondom tök mind1 csak feltünt
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 23 2011 06:16am
Quote (Inakwo @ 23 Sep 2011 14:15)
jo d2ben is még sem adodik hozzá pl a bot sebzése a varázslat sebzéséhez ezért nem ranged weapon
bár mondom tök mind1 csak feltünt


marmint autoattack szeruen toltak vele a lovoldozest es e mellett hasznalnak skilleket
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2011 06:18am
Quote (Inakwo @ 23 Sep 2011 14:15)
jo d2ben is még sem adodik hozzá pl a bot sebzése a varázslat sebzéséhez ezért nem ranged weapon
bár mondom tök mind1 csak feltünt


A wand maga "lő" úgy képzeld el mint egy íjat, vagy lézerpisztolyt. :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 23 2011 06:20am
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2011 13:18)
A wand maga "lő" úgy képzeld el mint egy íjat, vagy lézerpisztolyt. :D


aha szoval varázslat nélkül is ranged egység lett a wizard?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2011 06:23am
Quote (Inakwo @ 23 Sep 2011 14:20)
aha szoval varázslat nélkül is ranged egység lett a wizard?


Wanddal yepp. De a legerősebb is ahogy nézem 160 dps, fullos cuccokkal meg wizz imo ilyen 2-3k-kat fog sebezni.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 23 2011 06:24am
Quote (ElCapitano @ Sep 23 2011 12:23pm)
Wanddal yepp. De a legerősebb is ahogy nézem 160 dps, fullos cuccokkal meg wizz imo ilyen 6-8k-kat fog sebezni.


fixáltam egy kicsit
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 23 2011 06:28am
Quote (sylke @ 23 Sep 2011 13:24)
fixáltam egy kicsit


és ehhez képest a többi karakter? illetve mennyire fog a manája fogyni?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15405415425435444114Next
Closed New Topic New Poll