☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo 3 > Discuss
Prev
1
540
541
542
543
544
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 537748
Replies: 41134
Track Topic
qkatz
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold
:
39,210.00
#5411
Sep 23 2011 06:02am
legalabb nics veszelyben a vizsgaidöszakom lol
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#5412
Sep 23 2011 06:07am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Sep 2011 12:59)
lol?
ja bár d2-ben nem volt az.
de gondolom ilyen autoattack szerűen varázsolgat vele azt azért ranged.
nem tom nekem akkor sem ranged bár teljesen mind1 végülis
InfamousMythos
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold
:
23,221.48
#5413
Sep 23 2011 06:10am
Quote (Inakwo @ 23 Sep 2011 14:07)
nem tom nekem akkor sem ranged bár teljesen mind1 végülis
wowban is lovoldoznek a lockok meg a magek wanddal
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#5414
Sep 23 2011 06:15am
Quote (InfamousMythos @ 23 Sep 2011 13:10)
wowban is lovoldoznek a lockok meg a magek wanddal
jo d2ben is még sem adodik hozzá pl a bot sebzése a varázslat sebzéséhez ezért nem ranged weapon
bár mondom tök mind1 csak feltünt
InfamousMythos
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold
:
23,221.48
#5415
Sep 23 2011 06:16am
Quote (Inakwo @ 23 Sep 2011 14:15)
jo d2ben is még sem adodik hozzá pl a bot sebzése a varázslat sebzéséhez ezért nem ranged weapon
bár mondom tök mind1 csak feltünt
marmint autoattack szeruen toltak vele a lovoldozest es e mellett hasznalnak skilleket
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#5416
Sep 23 2011 06:18am
Quote (Inakwo @ 23 Sep 2011 14:15)
jo d2ben is még sem adodik hozzá pl a bot sebzése a varázslat sebzéséhez ezért nem ranged weapon
bár mondom tök mind1 csak feltünt
A wand maga "lő" úgy képzeld el mint egy íjat, vagy lézerpisztolyt.
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#5417
Sep 23 2011 06:20am
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2011 13:18)
A wand maga "lő" úgy képzeld el mint egy íjat, vagy lézerpisztolyt.
aha szoval varázslat nélkül is ranged egység lett a wizard?
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#5418
Sep 23 2011 06:23am
Quote (Inakwo @ 23 Sep 2011 14:20)
aha szoval varázslat nélkül is ranged egység lett a wizard?
Wanddal yepp. De a legerősebb is ahogy nézem 160 dps, fullos cuccokkal meg wizz imo ilyen 2-3k-kat fog sebezni.
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#5419
Sep 23 2011 06:24am
Quote (ElCapitano @ Sep 23 2011 12:23pm)
Wanddal yepp. De a legerősebb is ahogy nézem 160 dps, fullos cuccokkal meg wizz imo ilyen 6-8k-kat fog sebezni.
fixáltam egy kicsit
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#5420
Sep 23 2011 06:28am
Quote (sylke @ 23 Sep 2011 13:24)
fixáltam egy kicsit
és ehhez képest a többi karakter? illetve mennyire fog a manája fogyni?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
540
541
542
543
544
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact