Quote (Karan2_Returned @ 28 May 2013 20:16)
Felvett egy 8/10 csaj akivel kb 4x beszeltem eletemben Skypeon.
Föl lehet venni összes FB ismerösödet Skypeon automatikusan, vagy csak a D-t akarja?
elvileg lehet valamilyen módon importálni
de biztos akarja a d-t is