Quote (Vismajor @ 24 Sep 2014 11:11)
He en nem is mentem neki ricinek
A videon is csak poenbol mentem oda arcoskodni egyaltalan nem akartam bantani, ezt o is tudja
Ja megutottem jarat es ez kurva gaz, fuggetlenul attol h megerdemelte e vagy sem. A rohadt palinka miatt lettem cefet reszeg tul gyorsan utott be, altalaban erzem mikor eleg, hogy ne igyam magam hulyere, lesullyedtem egy reszeg taho kotekedo alak szintjere, osszehanytam magam meg a 4es6ost kibaszottul szegyellem magam emiatt, nagyon gaz
azert nem a vilagvege, ami viszont tenyleg erdekes, h jara egyaltalan nem erzi hibasnak magat
