d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1535455565779Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 24 2014 03:50am
Quote (tevetavamultija @ Sep 24 2014 10:48am)
????
Mer lett volna erdemes, el is olvasod a postokat vagy csak igy random vergodsz valamit mindegyikre?
Ha az elobbi akkor klasszikusbol ideznek: ne tettesd magad hulyebbnek, mint amilyen vagy :s


ofc elolvastam, es nagyon tetszik, hogy ennyire zavart hogy basztatlak )) )) ) ))
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 03:56am
Quote (jarabekg @ Sep 24 2014 11:50am)
ofc elolvastam, es nagyon tetszik, hogy ennyire zavart hogy basztatlak  )) )) ) ))


Hol olvastad azt, hogy ez engem zavart hogy szellemi serultnek tetteted magad? :unsure:
Konkretan az bant csak, igy utolag olvasva, hogy peldaul cp ilyen problemas emberek miatt nem jon el ilyenekre, csak mert van a tarsasagban egy nagykepu arrogans kisfiu akit nem basztak tarkon elegszer a szulei.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 24 2014 04:04am
Quote (josheide @ Sep 24 2014 09:05am)
~ 40 forint, leirnam a dolgot mint eletem legkisebb vesztesege


ez nem a pénzről szól, hanem a tiszteletről
ha valaki leköpi a hotdogod mielőtt beleennél akkor nevetsz rajta egyet csak mert mi az a 200 forint a 300 ezerhez képest amit keresel?!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 04:05am
Quote (Senee @ 24 Sep 2014 11:04)
ez nem a pénzről szól, hanem a tiszteletről
ha valaki leköpi a hotdogod mielőtt beleennél akkor nevetsz rajta egyet csak mert mi az a 200 forint a 300 ezerhez képest amit keresel?!


Nem, de megtanulom hogy azzal az emberrel nem erdemes egy kozossegbe jarnom, elkerulom, nem szolok hozza, etc.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 24 2014 04:05am
Quote (Senee @ 24 Sep 2014 12:04)
ez nem a pénzről szól, hanem a tiszteletről
ha valaki leköpi a hotdogod mielőtt beleennél akkor nevetsz rajta egyet csak mert mi az a 200 forint a 300 ezerhez képest amit keresel?!


igen
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2014 04:11am
He en nem is mentem neki ricinek
A videon is csak poenbol mentem oda arcoskodni egyaltalan nem akartam bantani, ezt o is tudja
Ja megutottem jarat es ez kurva gaz, fuggetlenul attol h megerdemelte e vagy sem. A rohadt palinka miatt lettem cefet reszeg tul gyorsan utott be, altalaban erzem mikor eleg, hogy ne igyam magam hulyere, lesullyedtem egy reszeg taho kotekedo alak szintjere, osszehanytam magam meg a 4es6ost kibaszottul szegyellem magam emiatt, nagyon gaz
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 24 2014 04:12am
Latom cp megszakerti a helyzetet, sot a story vegere tartos ervvel csereli az excuses.txt-t.

Kis pofon volt ez jaranak de nagy pofon a hunsub onerzetenek.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 04:13am
Quote (Vismajor @ 24 Sep 2014 11:11)
He en nem is mentem neki ricinek
A videon is csak poenbol mentem oda arcoskodni egyaltalan nem akartam bantani, ezt o is tudja
Ja megutottem jarat es ez kurva gaz, fuggetlenul attol h megerdemelte e vagy sem. A rohadt palinka miatt lettem cefet reszeg tul gyorsan utott be, altalaban erzem mikor eleg, hogy ne igyam magam hulyere, lesullyedtem egy reszeg taho kotekedo alak szintjere, osszehanytam magam meg a 4es6ost kibaszottul szegyellem magam emiatt, nagyon gaz


azert nem a vilagvege, ami viszont tenyleg erdekes, h jara egyaltalan nem erzi hibasnak magat :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 24 2014 04:13am
Quote (Vismajor @ Sep 24 2014 10:11am)
He en nem is mentem neki ricinek
A videon  is csak poenbol mentem oda arcoskodni egyaltalan nem akartam bantani, ezt o is tudja
Ja megutottem jarat es ez kurva gaz, fuggetlenul attol h megerdemelte e vagy sem. A rohadt palinka miatt lettem cefet reszeg tul gyorsan utott be, altalaban erzem mikor eleg, hogy ne igyam magam hulyere, lesullyedtem egy reszeg taho kotekedo alak szintjere, osszehanytam magam meg a 4es6ost kibaszottul szegyellem magam emiatt, nagyon gaz


és ezt a barátnőd mind végignézte?! :XD:XD vagy még a tasli előtt elment (ELMENT, ÉRTED:XD:XD)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 04:14am
Quote (Vismajor @ 24 Sep 2014 11:11)
He en nem is mentem neki ricinek
A videon  is csak poenbol mentem oda arcoskodni egyaltalan nem akartam bantani, ezt o is tudja
Ja megutottem jarat es ez kurva gaz, fuggetlenul attol h megerdemelte e vagy sem. A rohadt palinka miatt lettem cefet reszeg tul gyorsan utott be, altalaban erzem mikor eleg, hogy ne igyam magam hulyere, lesullyedtem egy reszeg taho kotekedo alak szintjere, osszehanytam magam meg a 4es6ost kibaszottul szegyellem magam emiatt, nagyon gaz


nem kellett volna odaadnom a palinkakat :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1535455565779Next
Add Reply New Topic New Poll