Quote (hedgehogsword @ Mar 12 2013 01:33am)
akkor mégegyszer
a downtime alatt az emberek már kételkednek a fórum tartósságában, mennek a rumorok hogy akkor most nem is lesz jsp, mittomén, az emberek pánikolnak, ha visszajön a szerver eladják az fg-t hogy ne bukjanak vele
ennél jobban nem tudom elmondani, lehet hülyeség az egész
értelek értelek, de ez nagyon irreális
ez a FG olyan virtuális currencynek tűnik mint régen az a bit coin, az viszont ugye használható volt mindenféle kereskedésre míg ez limitált
pár hete is valaki megemlíti, hogy megvenné a másik gw2 fiókját valami 3800ért és 10 perc múlva mindkét user eltűnt napokra

érthetetlen hogy ennyire kitudjon törni a "tőzsdepánik" egy ilyen amúgy is korlátolt valutában