d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev153545556575001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 11 2013 06:33pm
Quote (Eoghan @ 12 Mar 2013 02:31)
ez még mindig nem magyarázat számomra
még ha valami kormányzati lap lenne érteném


nem igazán látok át a szitán
hogy lehet úgy eladni fgt ha egyáltalán nem is érhető el a weboldal?
vagy van valami fekete kereskedelmi csati erre?
másik szekcióban néha próbáltak beszélgetni erről de hamar szürkült a topic cím : D


akkor mégegyszer
a downtime alatt az emberek már kételkednek a fórum tartósságában, mennek a rumorok hogy akkor most nem is lesz jsp, mittomén, az emberek pánikolnak, ha visszajön a szerver eladják az fg-t hogy ne bukjanak vele
ennél jobban nem tudom elmondani, lehet hülyeség az egész
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 11 2013 06:42pm
Quote (hedgehogsword @ Mar 12 2013 01:33am)
akkor mégegyszer
a downtime alatt az emberek már kételkednek a fórum tartósságában, mennek a rumorok hogy akkor most nem is lesz jsp, mittomén, az emberek pánikolnak, ha visszajön a szerver eladják az fg-t hogy ne bukjanak vele
ennél jobban nem tudom elmondani, lehet hülyeség az egész


értelek értelek, de ez nagyon irreális
ez a FG olyan virtuális currencynek tűnik mint régen az a bit coin, az viszont ugye használható volt mindenféle kereskedésre míg ez limitált
pár hete is valaki megemlíti, hogy megvenné a másik gw2 fiókját valami 3800ért és 10 perc múlva mindkét user eltűnt napokra :D
érthetetlen hogy ennyire kitudjon törni a "tőzsdepánik" egy ilyen amúgy is korlátolt valutában
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 11 2013 06:47pm
Quote (Eoghan @ Mar 12 2013 01:42am)
értelek értelek, de ez nagyon irreális
ez a FG olyan virtuális currencynek tűnik mint régen az a bit coin, az viszont ugye használható volt mindenféle kereskedésre míg ez limitált
pár hete is valaki megemlíti, hogy megvenné a másik gw2 fiókját valami 3800ért és 10 perc múlva mindkét user eltűnt napokra :D
érthetetlen hogy ennyire kitudjon törni a "tőzsdepánik" egy ilyen amúgy is korlátolt valutában


még mindig van bitcoin
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 11 2013 06:55pm
Quote (lacketto @ Mar 12 2013 01:47am)
még mindig van bitcoin


ikken ez igaz, de már csak árnyéka a múltjának
pont tegnap beszélgettünk róla mert egyik arc elég mélyen benne volt a témában (több száz fontot vett ki belőle meg magyarázta hogy a gpu fejlődés hogyan dobta meg az egészet, érdekes téma)
és azt mondja, hogy mára már eléggé elértéktelenedett vacak lett belőe sajna
persze rebesgetnek ilyen-olyan várható megerősödéseket de ez csak simán lehet hype hogy újra megerősítsék azt
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 11 2013 07:04pm
márc. 3. óta nem kapcsoltam ki a gépem, de most hogy lett jsp, resetelek egyet majd :>
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 12 2013 12:45am
Quote (hedgehogsword @ 12 Mar 2013 02:33)
akkor mégegyszer
a downtime alatt az emberek már kételkednek a fórum tartósságában, mennek a rumorok hogy akkor most nem is lesz jsp, mittomén, az emberek pánikolnak, ha visszajön a szerver eladják az fg-t hogy ne bukjanak vele
ennél jobban nem tudom elmondani, lehet hülyeség az egész


Conspiracy.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 12 2013 02:03am
http://hu.twitch.tv/nl_kripp

Ugy jatszik sc-ben Kerrigannel, mint poe lenne es wb+arc karit tolna. : DDDDD

This post was edited by Baleee on Mar 12 2013 02:14am
Member
Posts: 2
Joined: Mar 12 2013
Gold: 5.00
Mar 12 2013 02:26am
szyasztok :33
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 12 2013 03:14am
Quote (Eoghan @ 12 Mar 2013 01:55)
ikken ez igaz, de már csak árnyéka a múltjának
pont tegnap beszélgettünk róla mert egyik arc elég mélyen benne volt a témában (több száz fontot vett ki belőle meg magyarázta hogy a gpu fejlődés hogyan dobta meg az egészet, érdekes téma)
és azt mondja, hogy mára már eléggé elértéktelenedett vacak lett belőe sajna
persze rebesgetnek ilyen-olyan várható megerősödéseket de ez csak simán lehet hype hogy újra megerősítsék azt


Házat is lehet venni fg-ből a donorforumban, milyen limitaltsagrol beszelunk?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 12 2013 03:57am
most linkelte haverom pataky videojat mikor a reggeliben volt, ufo temaban nyilatkozott, mindig is tudtam h buta ez a faszi, de ez egyszeruen keptelenseg,
ilyen ember nincs is
Go Back To Magyar Topic List
Prev153545556575001Next
Closed New Topic New Poll