Quote (Karan2_Returned @ 4 Aug 2012 12:31)
ha tul sok szabadidöd van kezdj el japanul tanulni es ~2 ev mulva mar elvezheted is a 10/10 untranslated visual- es lightnoveleket
http://vndb.org/u22614/listNem mintha olyan sok translatedet fejeztem volna be eddig.
Migrálok /jp/re és egész nap shitpostolni fogok, hogy tartsam magam a board culturehez.