d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev15354555657118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 5 2011 11:33am
ez a jatek nem arrol szol, hogy ki tud hamrabb mass haste-t castolni?
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 5 2011 11:38am
Quote (Taszilo.^ @ 5 Feb 2011 18:33)
ez a jatek nem arrol szol, hogy ki tud hamrabb mass haste-t castolni?


de , meg hogy kinek van town portalja

Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 5 2011 11:38am
Quote (palacsinta @ Feb 5 2011 06:38pm)
de , meg hogy kinek van town portalja


/thread
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 5 2011 11:58am
Quote (A122 @ 5 Feb 2011 19:30)
fszom nem találom, link plz :(


Quote (ecneB @ 5 Feb 2011 16:26)


This.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 5 2011 02:03pm


Ezt írja ki, amikor megnyomom F4-et, hogy ablakba futtassa. De fogalmam sincs mit kellene állítani, végignéztem kb. mindent.

OP rendszerem: WIN7
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 5 2011 02:04pm
Quote (Baleee @ Feb 5 2011 09:03pm)
http://i54.tinypic.com/54hgk0.png

Ezt írja ki, amikor megnyomom F4-et, hogy ablakba futtassa. De fogalmam sincs mit kellene állítani, végignéztem kb. mindent.

OP rendszerem: WIN7


képernyőbeállítások imo, ott felbontást próbáld vagy a színt. (minőségét)
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 5 2011 02:08pm
Quote (Baleee @ 5 Feb 2011 21:03)
http://i54.tinypic.com/54hgk0.png

Ezt írja ki, amikor megnyomom F4-et, hogy ablakba futtassa. De fogalmam sincs mit kellene állítani, végignéztem kb. mindent.

OP rendszerem: WIN7


16 bitre kell állitani a felbontást
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 5 2011 02:08pm
Quote (Baleee @ 5 Feb 2011 22:03)
http://i54.tinypic.com/54hgk0.png

Ezt írja ki, amikor megnyomom F4-et, hogy ablakba futtassa. De fogalmam sincs mit kellene állítani, végignéztem kb. mindent.

OP rendszerem: WIN7


16 bit-es színmélységet kell beállítani az asztalon.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 5 2011 02:09pm
btw, krityó 2/2-re nincs valakinek valami taktikája?

nembírom agyonvágni a rusted dragonokat.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 5 2011 02:14pm
Quote (N4aBz @ 5 Feb 2011 22:09)
btw, krityó 2/2-re nincs valakinek valami taktikája?

nembírom agyonvágni a rusted dragonokat.


? melyikeket, jópár van a pályán xd
én először a szigetemen elfoglaltam a várat, aztán gyorsba megindultam arti vadászatra (dragon utopi) combosabbnak kell lenni, mint az ellenfél, vhol van egy town portal tekercs, onnantól egyszerűbb lesz, csak vigyázz, mert tényleg nagyon gyorsan kell haladni a main hero-val, különben erősek lesznek, s a többiek is folyamatosan jönnek a fő váradra. ^^ btw én nem merlinnel csináltam meg a küldit.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15354555657118Next
Add Reply New Topic New Poll