d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev153545556575001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jul 30 2010 02:01am
Quote (A122 @ 30 Jul 2010 07:48)
http://www.youtube.com/watch?v=GXAZsVfbOv0


:DDDD
Member
Posts: 5,016
Joined: Sep 2 2007
Gold: 0.54
Jul 30 2010 02:21am
Good morning.

word.

bai bai
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jul 30 2010 03:18am
kéne egy ilyet építeni valamikor hétközbe csak két hónap a szállítás a halál faszából

Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 30 2010 03:20am
14k
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jul 30 2010 03:48am
Quote (Imdeth @ 30 Jul 2010 11:18)
kéne egy ilyet építeni valamikor hétközbe csak két hónap a szállítás a halál faszából

http://www.data.helderhifi.com/TA2020_MKIII_4.JPG


és ez mi?


Quote (Makkertest @ 30 Jul 2010 11:20)
14k


gz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 30 2010 04:04am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 30 2010 04:48am
Quote (Flutter @ Jul 30 2010 02:34am)
2szer írtad le a másik topicban te álat


ja, laggolt az intranet gondolom
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 30 2010 05:02am
holnap balaton

GG
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 30 2010 05:15am
Quote (Inakwo @ Jul 30 2010 12:02pm)
holnap balaton

GG


szaridő van
GG
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 30 2010 05:21am
Quote (Vismajor @ 30 Jul 2010 12:15)
szaridő van
GG


holnapra jo időt mond

btw lesazrom az idő bulizni megyünk 25 foknál nem mond kevesebbet ugy hogy pont jo lesz
Go Back To Magyar Topic List
Prev153545556575001Next
Closed New Topic New Poll