d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev15354555657122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 16 2010 09:52am
Quote (Ad4mz @ 16 Jul 2010 17:48)
ilyen mandulás ízű cucc


és olyan izé alakú izében árulják?

Quote (ZeNoR @ 16 Jul 2010 17:49)
azthiszem hogy az amaretto egy likör de nemvagyok benne biztos


Majd kiguglizom. De most lehet leszarom. :C
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 16 2010 09:53am
Quote (Baleee @ 16 Jul 2010 17:52)
és olyan izé alakú izében árulják?



Majd kiguglizom. De most lehet leszarom. :C


kk a lényeg az RL
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 16 2010 09:54am
Quote (ZeNoR @ 16 Jul 2010 17:53)
kk a lényeg az RL


Yy.

Btw adamzka:

Quote
Amaretto is an Italian sweet almond-flavoured liqueur. It is made from a base of apricot or almond  pits, or sometimes both.


u won
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 16 2010 09:56am
Quote (Baleee @ 16 Jul 2010 17:52)
és olyan izé alakú izében árulják?



Majd kiguglizom. De most lehet leszarom. :C


azt nem tudom miben árulják, én csak amretto ízű fagyit ettem és mandula íze volt
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 16 2010 09:56am
Quote (Baleee @ 16 Jul 2010 17:54)
Yy.

Btw adamzka:



u won


likőrt én is eltaláltam :c

This post was edited by ZeNoR on Jul 16 2010 09:59am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 16 2010 09:57am
Quote (ZeNoR @ 16 Jul 2010 17:56)
lokőrt én is eltaláltam :c


lurk őr
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 16 2010 10:01am
Member
Posts: 4,768
Joined: Dec 22 2008
Gold: 351.00
Jul 16 2010 10:31am
ma megyek bulizni holnap szülinapom lesz és vasárnap hétfő 2 napos party

sok az erel ezen a hétvégén
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 16 2010 11:21am
Quote (Hero_in @ 16 Jul 2010 18:31)
ma megyek bulizni holnap szülinapom lesz és vasárnap hétfő 2 napos party

sok az erel ezen a hétvégén


Előre is Boldog Szülinapot:)
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 16 2010 11:35am
Quote (Ad4mz @ 16 Jul 2010 16:48)
ilyen mandulás ízű cucc


az, elég szar.

Amúgy: mennyek ma kocsmába? Hítak haverek, de fáradt vagyok, kurva meleg van, péntek van szal tele minden kocsma (utálom a tömegnyomort), már csak cangval mehetnék, és visszafelé éccaka 30as főuton.... Ez így nem felé billent, viszont mégiscsak...
Go Back To Magyar Topic List
Prev15354555657122Next
Add Reply New Topic New Poll