Quote (Ad4mz @ 16 Jul 2010 16:48)
ilyen mandulás ízű cucc
az, elég szar.
Amúgy: mennyek ma kocsmába? Hítak haverek, de fáradt vagyok, kurva meleg van, péntek van szal tele minden kocsma (utálom a tömegnyomort), már csak cangval mehetnék, és visszafelé éccaka 30as főuton.... Ez így nem felé billent, viszont mégiscsak...