d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1535455565765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 31 2010 10:07am
Quote (ZsDanee @ 31 May 2010 18:04)
Ez itt a hunsub, itt nem úgy műkdnek a dolgok, ahogy azoknak működnie kéne.

ÉS MOST VÁLASSZ A KÉT KAPSZULA KÖZÜL:
http://api.ning.com/files/l5XhGHROvARRPS8XjLVG7ldlq9NJXAolO0bWsa7o*lvEpPdsmmvMnxLKdI9gQ57C/MorpheusRedorBluePillthematrix1957140500568.jpg


:forcsenes képregény amin morfeusz bealtatja neot aztán áll az ágy előtt mesztelenül:
Quote (sittes @ 31 May 2010 18:09)
ezt a képet kerestem :DDDDD


én is de nemtalálom
iso nerz:c

This post was edited by Cpt_Ghost on May 31 2010 10:09am
Member
Posts: 6,391
Joined: Nov 19 2006
Gold: 1.00
May 31 2010 10:09am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 May 2010 16:07)
:forcsenes képregény amin morfeusz bealtatja neot aztán áll az ágy előtt mesztelenül:


azt a képet kerestem :DDDDD










































de nem találtam meg <_<

This post was edited by sittes on May 31 2010 10:23am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 31 2010 10:27am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 May 2010 17:07)
:forcsenes képregény amin morfeusz bealtatja neot aztán áll az ágy előtt mesztelenül:


én is de nemtalálom
iso nerz:c


nem tudok szállítani :(((((((((
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 10:29am
Quote (Nerz8 @ May 31 2010 04:27pm)
nem tudok szállítani :(((((((((


Baj lesz, tesó.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 31 2010 12:15pm
készítek én is hómm méd péjntskílles síget, és újra nevezek.. Cicateam végetek ^^
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 12:19pm
Quote (banyek @ May 31 2010 07:15pm)
készítek én is hómm méd péjntskílles síget, és újra nevezek.. Cicateam végetek ^^


mindenki összefog a cicateam ellen :(
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 31 2010 12:23pm
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 16:54)
De ezzel az a baj, hogy a rájuk tett szavazatok is semmissé lesznek, és nem kerülnek át másokhoz, pedig esetlegesen befolyásolhatnák a végeredményt, ha alapvetően másokra tették volna őket.


max elvesztünk 15 szavazatot a cicabaaltől, akik úgyse szavaztak volna
nem para szerintem
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 12:26pm
Quote (Ad4mz @ May 31 2010 07:23pm)
max elvesztünk 15 szavazatot a cicabaaltől, akik úgyse szavaztak volna
nem para szerintem


de most mindenki azt hitte hogy a subnak mindenki tagja majd a sig alapján szavaz?
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 12:28pm
Quote (Opsilo @ May 31 2010 07:26pm)
de most mindenki azt hitte hogy a subnak mindenki tagja majd a sig alapján szavaz?


Én mertem remélni, hamár megkértem a népet, hogy vonatkoztasson el a haveroktól, vagy "ellenségektől"... :unsure:

Csak ezen az egy versenyen kellett volna ezt tenni, hogy tényleg csak a sigekre koncentráljunk.

Szerintem, ha pl TeXxas nyert volna semmivel se lett volna több vagy kevesebb, hiszen csak a képet bíráltuk, nem az ember.
Attól róla még bárki gondolhat amit akar, az nem fog ettől megváltozni.
Vagy bárki másról.

This post was edited by Fezmin on May 31 2010 12:33pm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 31 2010 12:33pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 May 2010 17:23)
Bármikor. :hug:

Fiatalka voltam, semmi drog közelébe nem jutottam :'(

DE AZÉRT APÁM BETÉPETT IDŐSEBB TESÓMMAL :dddddddddddddddddddddddddddddddd


nem kell ahhoz hollandiába menni lol
Go Back To Magyar Topic List
Prev1535455565765Next
Add Reply New Topic New Poll