Quote (Opsilo @ May 31 2010 07:26pm)
de most mindenki azt hitte hogy a subnak mindenki tagja majd a sig alapján szavaz?
Én mertem remélni, hamár megkértem a népet, hogy vonatkoztasson el a haveroktól, vagy "ellenségektől"...

Csak ezen az egy versenyen kellett volna ezt tenni, hogy tényleg csak a sigekre koncentráljunk.
Szerintem, ha pl TeXxas nyert volna semmivel se lett volna több vagy kevesebb, hiszen csak a képet bíráltuk, nem az ember.
Attól róla még bárki gondolhat amit akar, az nem fog ettől megváltozni.
Vagy bárki másról.
This post was edited by Fezmin on May 31 2010 12:33pm