d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Player vs. Player - Hunsub > Alkalmi 1v1, TvT, Ladder - NL...
Prev15354555657217Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 26 2010 09:28am
Quote (The_avatars @ May 26 2010 05:25pm)
how do you get 100%? lol


ezkiez?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 26 2010 09:30am
a nagy ledöbbenések közepette valaki játszon már velem :D
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 26 2010 09:32am
itt vagyunk 6an , legyen már valami !
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 26 2010 09:32am
Quote (josheide @ 26 May 2010 17:07)
Necroval mennék.


csodás duel volt


tvtzünk akkor


9ef // 1

This post was edited by JS_Bach on May 26 2010 09:33am
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 26 2010 09:56am
Quote (jarabekg @ May 26 2010 05:28pm)
ki a franc az aki ide jön, és angolul beleokád egy magyar topicba? szégyen, takarodj!


1v1 valaki?


offline:(

1v1 valaki?

This post was edited by championmath on May 26 2010 09:56am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 26 2010 11:10am
pvpzni kéne
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 26 2010 11:11am
Quote (josheide @ 26 May 2010 19:10)
pvpzni kéne


mi tart vissza?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 26 2010 11:11am
Quote (JS_Bach @ 26 May 2010 19:11)
mi tart vissza?


kéne valaki hozzá :)))
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 26 2010 11:14am
Quote (josheide @ 26 May 2010 19:11)
kéne valaki hozzá :)))


tőlem folytathatjuk ha nincs tvt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 26 2010 11:14am
Quote (JS_Bach @ 26 May 2010 19:14)
tőlem folytathatjuk ha nincs tvt


Még valamit el kellene intéznem, de utána csapathatjuk.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15354555657217Next
Add Reply New Topic New Poll