d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev15354555657828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 10:15am
Quote (Moonflow @ Dec 18 2009 05:13pm)
Pesti? soha
Pesti az szarabb carry mint DL, ezert is hasznaljak sokszor csupan support, felig carry herokent.

Madman talan nyerne Lady ellen ^^

imo az se
1v1ben egyedul talan void bassza meg a dark ladyt
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2009 10:15am
Quote (Megas_heroes @ Dec 18 2009 04:14pm)
mortinak van silence spellje? :huh:


ez nem mortred
csak olyan erös nagyjábol (igazábol erösebb)

Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 04:15pm)
imo az se
1v1ben egyedul talan void bassza meg a dark ladyt


meg egy zephyr (8*50 vagy nemtom hány damos cyclonok + radi), meg az ultija ami -50% attack speed
+ a shieldje, ami nemtom hány % evasion

This post was edited by sylKE on Dec 18 2009 10:16am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 18 2009 10:15am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 18 Dec 2009 17:15)
imo az se
1v1ben egyedul talan void bassza meg a dark ladyt


madman ultija + life steal = pwn
szerintem megverne egy madman egy ladyt, de csak 50-50 esellyel.
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 10:17am
Quote (Megas_heroes @ Dec 18 2009 05:14pm)
mortinak van silence spellje? :huh:


itt van : D
csak az egyik spellje olyan mint a mortrednek... a blink, csak itt nem blink van, hanem olyan raugrasszeruseg mint a morphlingnak ( es utana ugyanugy kap iast ofc)
elso spellje az olyan hogy egy ideig + dmg + silence
masodik az lassit
harmadik ugye amit leirtam
az ultija meg eleg durva, egy teruleten 8secig(lvl3on) nem latnak semmit az enemy herok, csak magukat kb, meg aki kozvetlenul mellette all
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2009 10:18am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 04:17pm)
itt van : D
csak az egyik spellje olyan mint a mortrednek... a blink, csak itt nem blink van, hanem olyan raugrasszeruseg mint a morphlingnak ( es utana ugyanugy kap iast ofc)
elso spellje az olyan hogy egy ideig + dmg + silence
masodik az lassit
harmadik ugye amit leirtam
az ultija meg eleg durva, egy teruleten 8secig(lvl3on) nem latnak semmit az enemy herok, csak magukat kb, meg aki kozvetlenul mellette all


minimapon se látják egymást
meg slowol 15%al
DURVA

This post was edited by sylKE on Dec 18 2009 10:18am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 10:18am
Quote (sylKE @ Dec 18 2009 05:15pm)
ez nem mortred
csak olyan erös nagyjábol (igazábol erösebb)



meg egy zephyr (8*50 vagy nemtom hány damos cyclonok + radi), meg az ultija ami -50% attack speed
+ a shieldje, ami nemtom hány % evasion


jo, hat ha cyclonjai vannak akkor nem mesz ra : D ennyi
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 18 2009 10:18am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 18 Dec 2009 17:17)
itt van : D
csak az egyik spellje olyan mint a mortrednek... a blink, csak itt nem blink van, hanem olyan raugrasszeruseg mint a morphlingnak ( es utana ugyanugy kap iast ofc)
elso spellje az olyan hogy egy ideig + dmg + silence
masodik az lassit
harmadik ugye amit leirtam
az ultija meg eleg durva, egy teruleten 8secig(lvl3on) nem latnak semmit az enemy herok, csak magukat kb, meg aki kozvetlenul mellette all


uhh, az ultijat de utalom :c En akkor mindig elkezdek szaladni, hatha engem tamadnak xD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2009 10:18am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 04:18pm)
jo, hat ha cyclonjai vannak akkor nem mesz ra : D ennyi


ok, és zephyrnek mikor nincsenek cyclonjai lol? : D
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 18 2009 10:19am
Ja btw Zephyrrel meg nem jatszottam. Azon a ciklonok eltunnek egy ido utan? Vagy hogy mukodik? Annyit vettem eszre csak, hogy kill utan kap egy ciklont, mint valami charge-ot.

Quote (sylKE @ 18 Dec 2009 17:18)
ok, és zephyrnek mikor nincsenek cyclonjai lol? : D


-10 masodpercnel, a game elejen, peldaul.

This post was edited by Moonflow on Dec 18 2009 10:20am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 10:20am
Quote (Moonflow @ Dec 18 2009 05:18pm)
uhh, az ultijat de utalom :c En akkor mindig elkezdek szaladni, hatha engem tamadnak xD


en is ^^
gyava gecik vagyunk :C

de azt pont imadom ilyenkor amikor a tarsaim elorefutnak darkaldyultiban ugy hogy nem latnak semmit
Go Back To Magyar Topic List
Prev15354555657828Next
Add Reply New Topic New Poll