Quote (Vismajor @ Tue, May 26 2009, 06:20pm)
pedig elég szomorú, mert igaza van
Ha én is és mindenki oan szívélyesen állnék hozzá ehhez a témához, mint ahogy ő tenné, akkor már régen kitépkedted volna az összes hajad

én mindig olyan nyugodt vagyok...................el se tudod képzelni......