d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1535455565758Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 26 2009 10:28am
Mi lett ebből a topicból.
Gondolom még több drama és flame meg spam... :bravo:
És most sticky
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
May 26 2009 10:31am
nem értem miért csinálnak ebből annyian e-dramat. Laci meg a barátnője dolga nem pedig a tietek. Mindenkinek lehet véleménye , de ha ekkora problémát csináltok belőle akkor inkább tartsátok meg magatoknak (szerintem).
Sok boldogságot hozzá lac2
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 26 2009 10:31am
Quote (xGurke @ Tue, May 26 2009, 06:11pm)
Annyira leszarom, hogy még vergődni is lusta vagyok... Csak beszálltam a free +1 játékba


ha leszarod miért nem húzol el innen a büdösrákba?
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 26 2009 10:32am
Quote (Vismajor @ Tue, May 26 2009, 06:20pm)
pedig elég szomorú, mert igaza van
Ha én is és mindenki  oan szívélyesen állnék hozzá ehhez a témához, mint ahogy ő tenné, akkor már régen kitépkedted volna az összes hajad :)


én mindig olyan nyugodt vagyok...................el se tudod képzelni......
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
May 26 2009 10:34am
Quote (BiceBoca @ Tue, 26 May 2009, 17:31)
ha leszarod miért nem húzol el innen a büdösrákba?


a quote-ban a válasz. :stupid:
a +1-ért ofc
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
May 26 2009 10:38am
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
May 26 2009 10:41am
Quote (Imdeth @ Tue, 26 May 2009, 18:38)
http://dsfv.schnuerpel.eu/troll_thread.jpg


Hi, nigga
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 26 2009 10:42am
Quote (ReDEyeS @ Mon, 25 May 2009, 21:20)
végigolvastam.


fix'd :)

This post was edited by IvOjoGhuRT on May 26 2009 10:42am
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
May 26 2009 10:54am
Quote (Aston @ Tue, 26 May 2009, 17:41)
Hi, nigga


Sup, Brada!

This post was edited by Imdeth on May 26 2009 10:55am
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 26 2009 11:02am
Holnaptol heroinozni fogok, mert anyamek fizetik, a szobamban tudom nyugodtan csinalni, leszarom a tobbsegi tarsadalmat is. Penz is lesz lesz ra.



ja es minden ezredik ember le tud szokni rola!

This post was edited by Saou on May 26 2009 11:02am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1535455565758Next
Add Reply New Topic New Poll