d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev15354555657162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2008 06:26am
http://www.datteebayo.com/pr/84
nemtom olvastatok-e,de ha ez true akkor az eleg szopas
a db hires,a sok fake-elesrol,de ez most komolynak tunik
penteken ugyis kiderul,lesz-e sub vagy nem
ugy imadom,h a jsp belenyul a linkbe...1 e-vel nem 2,azt irjatok at

This post was edited by Rawen on Jul 21 2008 06:27am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 21 2008 02:26pm
mikor szoktak kijönni az új bleach részek? rolleyes.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 22 2008 04:03am
Quote (Vharimatras @ Mon, 21 Jul 2008, 21:26)
mikor szoktak kijönni az új bleach részek? rolleyes.gif


ehh...biggrin.gif
szerdan adjak le japanban,csutortokon van sub db-n
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 22 2008 09:57am
Quote (Rawen @ Tue, Jul 22 2008, 11:03am)
ehh...biggrin.gif
szerdan adjak le japanban,csutortokon van sub db-n


ksözi

mellesleg leszedtem a Bleach Memories of the nobodyst azt nézem amig nem jön le a Code Geass R2.
Mellesleg elég jó azis de.... Euphie sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 22 2008 11:47am
A Diamonddust rebellionrol tudtok valamit?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 22 2008 05:04pm
Na eljutottom a Code Geass r2 ep 15 ig de tovább nincs meg és neten se találtam sad.gif
meg a gépemen is elfogyott a hely -.-

3 post egymás után nais

e: rofl mit találtam biggrin.gif



This post was edited by Vharimatras on Jul 22 2008 05:12pm
Member
Posts: 503
Joined: Oct 23 2005
Gold: 252.00
Jul 23 2008 01:55am
Quote (Vharimatras @ Tue, Jul 22 2008, 11:04pm)
Na eljutottom a Code Geass r2 ep 15 ig de tovább nincs meg és neten se találtam sad.gif
meg a gépemen is elfogyott a hely -.-


Nincs is több jelenleg smile.gif a 15. rész most volt vasárnap a köv részt is csak vasárnap adják smile.gif és hétfőn lesz fent neten.

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2008 04:31am
Quote (Vharimatras @ Tue, 22 Jul 2008, 18:47)
A Diamonddust rebellionrol tudtok valamit?


meg nem jott ki dvd-n,es amig nincs dvd-n addig nincs sub,mivel movie es cam-os valtozat nn ofc

Quote (S1L3NC3 @ Wed, 23 Jul 2008, 08:55)
Nincs is több jelenleg smile.gif a 15. rész most volt vasárnap a köv részt is csak vasárnap adják smile.gif és hétfőn lesz fent neten.


vasarnap 8 korul mar leszedheto(gg fansubs),es 10 korul kijon az eclipse-tol is,ezt jobban szeretem

Quote (Vharimatras @ Wed, 23 Jul 2008, 00:04)

meg a gépemen is elfogyott a hely -.-


nekem ki van irva minden dvd-re biggrin.gif el lehet kepzelni,mennyi van biggrin.gif

This post was edited by Rawen on Jul 23 2008 04:33am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 24 2008 10:57pm
Nu végig néztem még kettőt:

.Hack//sign

ez annyira nem volt jó mint mondjuk a Claymore vagy a Bleach de végülis nézhető volt ha néhol elég unalmas és lapos is volt 7/10

Samurai 7

Na ez már jobb volt, de ez is csak a vége felé indult be rendesen és jobban meg is fogott 8.5/10
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 25 2008 01:37pm
régen abbahagytam a Shipuudent kb 4x résznél ezért 40től elkezdtem ujra szedni. nemsokára leér az első rész aztán nekiveselkedek happy.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev15354555657162Next
Add Reply New Topic New Poll