d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev15354555657183Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 31,108
Joined: Feb 1 2006
Gold: 0.02
Warn: 40%
Jun 4 2008 04:54am
Quote (David_ibolykane @ Wed, Jun 4 2008, 11:45am)
de az nem legit mad.gif biggrin.gif


nlbe egyre jobban toljak mar a hellt.
nighton ha jol tom phys immun az oak.
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Jun 4 2008 05:05am
Quote (T4L_K1 @ Wed, 4 Jun 2008, 12:54)
nlbe egyre jobban toljak mar a hellt.
nighton ha jol tom phys immun az oak.


hellen is...normon nincs immunja
Banned
Posts: 31,108
Joined: Feb 1 2006
Gold: 0.02
Warn: 40%
Jun 4 2008 05:25am
Quote (Calypsol @ Wed, Jun 4 2008, 12:05pm)
hellen is...normon nincs immunja


akkor nemtom.
azt tudom hogy par nl duelliga mar hell.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 4 2008 06:04am
Quote (T4L_K1 @ Wed, 4 Jun 2008, 12:54)
nlbe egyre jobban toljak mar a hellt.
nighton ha jol tom phys immun az oak.


dru vs melee az normon megy...
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jun 4 2008 06:29am
Quote (Calypsol @ Wed, Jun 4 2008, 11:05am)
hellen is...normon nincs immunja


hellen nem PI lol
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jun 4 2008 06:40am
Quote (T4L_K1 @ Wed, 4 Jun 2008, 12:54)
nlbe egyre jobban toljak mar a hellt.
nighton ha jol tom phys immun az oak.


http://diablo2.ingame.de/spiel/skills/calc/index.php?char=dru&lang=en
ezek szerint nighton igen, normon/hellen nem
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 4 2008 06:41am
Quote (Szerintem @ Wed, 4 Jun 2008, 14:40)


hellen se immun csak calypsol már megint noob

This post was edited by Poczok on Jun 4 2008 06:41am
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Jun 4 2008 06:42am
Quote (Poczok @ Wed, 4 Jun 2008, 14:41)
hellen se immun csak calypsol már megint noob


ofc noob vagyok ^^

akkor sry, rosszul tudtam...mivel nem szoktam hellen duelezni, nm-ből kiindulva gondoltam hellen is az, de ha nem, akkor nem ;>
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 4 2008 06:43am
Quote (Calypsol @ Wed, 4 Jun 2008, 14:42)
ofc noob vagyok ^^

akkor sry, rosszul tudtam...mivel nem szoktam hellen duelezni, nm-ből kiindulva gondoltam hellen is az, de ha nem, akkor nem ;>


np énis szoktam tévedni
Member
Posts: 1,734
Joined: Oct 1 2006
Gold: 13.37
Warn: 30%
Jun 4 2008 07:41am
Quote (Calypsol @ Wed, Jun 4 2008, 12:42pm)
ofc noob vagyok ^^

akkor sry, rosszul tudtam...mivel nem szoktam hellen duelezni, nm-ből kiindulva gondoltam hellen is az, de ha nem, akkor nem ;>


Nem gondolkozol te túl sokat? smile.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev15354555657183Next
Closed New Topic New Poll