Quote (Ghostmasterq @ 28 May 2013 13:07)
kb. egy hete vettem egy csomó darált húst, több,mint a felét felhasználtam, a többit fóliába becsomagoltam, és bebasztam a mélyhűtőbe. Éjfél körül kivettem, hogy kiolvadjon, és - bár ezt én sem tudom megmagyarázni miért - bebasztam a szekrényembe.
Szerintetek ehető még, vagy ne is egyem meg, mert valami bajom lesz tőle? Szerintem alapból csak pár nap felhasználási idő volt rajta.
A hús az kurvabüdös, ha romlott.
Megszagolod:
1, nem büdös vagy nem tudod eldönteni ->tuti jó
2, kurvabüdös és egyértelmű ->szar
This post was edited by CyberPunk666 on May 28 2013 05:59am