d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15385395405415425001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 28 2013 05:19am
Quote (fahrii @ May 28 2013 11:10am)
ha nem büdös megeheted szerintem
mosd át azt jólesszaz


darált hust?
gl
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 28 2013 05:26am
Quote (Ghostmasterq @ May 28 2013 12:07pm)
kb. egy hete vettem egy csomó darált húst, több,mint a felét felhasználtam, a többit fóliába becsomagoltam, és bebasztam a mélyhűtőbe. Éjfél körül kivettem, hogy kiolvadjon, és - bár ezt én sem tudom megmagyarázni miért - bebasztam a szekrényembe.
Szerintetek ehető még, vagy ne is egyem meg, mert valami bajom lesz tőle? Szerintem alapból csak pár nap felhasználási idő volt rajta.


húsra alapjáraton 2-3 nap felhasználási időt szoktak irni de ha lefagyasztod akár hónapokig is eláll anélkül hogy megromlana
ha nem büdös akkor nyugodtan megeheted (nem kéne annak lennie mert nem a napon rohasztottad hanem szobahőmérsékleten olvadt ki) de a mosással nem kisérleteznék mert megy a lefolyóba a fél csomag hús.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 28 2013 05:59am
Quote (Ghostmasterq @ 28 May 2013 13:07)
kb. egy hete vettem egy csomó darált húst, több,mint a felét felhasználtam, a többit fóliába becsomagoltam, és bebasztam a mélyhűtőbe. Éjfél körül kivettem, hogy kiolvadjon, és - bár ezt én sem tudom megmagyarázni miért - bebasztam a szekrényembe.
Szerintetek ehető még, vagy ne is egyem meg, mert valami bajom lesz tőle? Szerintem alapból csak pár nap felhasználási idő volt rajta.


A hús az kurvabüdös, ha romlott.

Megszagolod:
1, nem büdös vagy nem tudod eldönteni ->tuti jó
2, kurvabüdös és egyértelmű ->szar

This post was edited by CyberPunk666 on May 28 2013 05:59am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 28 2013 06:06am
mintha nem létezne szűrő xD
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 28 2013 07:01am
zuhog az eső, boltba kell mennem, kipróbálom Joshi esernyőjét!
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 28 2013 07:46am
Quote (Ghostmasterq @ May 28 2013 03:01pm)
zuhog az eső, boltba kell mennem, kipróbálom Joshi esernyőjét!


tolj egy kis rusht előtte imo
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 28 2013 07:47am
Quote (Ghostmasterq @ 28 May 2013 14:01)
zuhog az eső, boltba kell mennem, kipróbálom Joshi esernyőjét!


tökéletesen működik
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 28 2013 07:58am
Quote (Ghostmasterq @ 28 May 2013 14:47)
tökéletesen működik


vigyazz ne baszd ki vele az emberek szemet mert tenyleg iszonyatosan nagy
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 28 2013 08:50am
megvan az első tizesem
Go Back To Magyar Topic List
Prev15385395405415425001Next
Closed New Topic New Poll