☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo 3 > Discuss
Prev
1
538
539
540
541
542
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 537981
Replies: 41134
Track Topic
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#5391
Sep 23 2011 04:44am
http://www.diablofans.com/topic/29487-diablo-3-delayed-till-early-2012/
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#5392
Sep 23 2011 04:49am
Quote (sylke @ 23 Sep 2011 12:44)
http://www.diablofans.com/topic/29487-diablo-3-delayed-till-early-2012/
Hát tavasszal imo, de ez eddig se volt kérdéses. Az idei megjelenés elég valószínűtlen volt.
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#5393
Sep 23 2011 04:50am
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2011 11:49)
Hát tavasszal imo, de ez eddig se volt kérdéses. Az idei megjelenés elég valószínűtlen volt.
amugy te nagyon rá vagy pörögve a témára
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#5394
Sep 23 2011 04:52am
Quote (Inakwo @ 23 Sep 2011 12:50)
amugy te nagyon rá vagy pörögve a témára
Elhatároztam én leszek a legjobb magyar d3 játékos!
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#5395
Sep 23 2011 04:53am
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2011 11:52)
Elhatároztam én leszek a legjobb magyar d3 játékos!
az már rici
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#5396
Sep 23 2011 04:54am
Quote (Inakwo @ 23 Sep 2011 12:53)
az már rici
Lófaszt ő még a skilleket se ismeri én meg 13 órát unatkozom melóban a gép elől és megnéztem minden létező leírást/gameplayt. :D:DDD
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#5397
Sep 23 2011 04:56am
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2011 11:54)
Lófaszt ő még a skilleket se ismeri én meg 13 órát unatkozom melóban a gép elől és megnéztem minden létező leírást/gameplayt. :D:DDD
:DDDDD ráfüggtél kicsit
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#5398
Sep 23 2011 04:58am
Quote (Inakwo @ 23 Sep 2011 12:56)
:DDDDD ráfüggtél kicsit
Lefekvés előtt még megnéztem egy félórás DH gameplayt és álmomban d3ztam.
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#5399
Sep 23 2011 05:07am
nincs Harlequin Crest
szar az egész. Az már az első rész óta benne van a játékban, remélem a lista nem végleges...
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#5400
Sep 23 2011 05:09am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Sep 2011 12:07)
nincs Harlequin Crest
szar az egész. Az már az első rész óta benne van a játékban, remélem a lista nem végleges...
milyen lista?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
538
539
540
541
542
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact