Quote (Ghostmasterq @ 28 May 2013 13:07)
kb. egy hete vettem egy csomó darált húst, több,mint a felét felhasználtam, a többit fóliába becsomagoltam, és bebasztam a mélyhűtőbe. Éjfél körül kivettem, hogy kiolvadjon, és - bár ezt én sem tudom megmagyarázni miért - bebasztam a szekrényembe.
Szerintetek ehető még, vagy ne is egyem meg, mert valami bajom lesz tőle? Szerintem alapból csak pár nap felhasználási idő volt rajta.
ha nem büdös megeheted szerintem
mosd át azt jólesszaz