d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15375385395405415001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 28 2013 04:21am
Quote (jarabekg @ 28 May 2013 12:14)
nézd meg az nfot

az számít, hogy mekkora a p, vagy hogy hányszor hányas


a pixelsűrűség a legfontosabb, van olyan 1080p filmem ami szar, de van 720 alattim ami viszont 24"-on 1080-as monitoron is szép éles.

Persze nyilván azért nem baj, ha nagyobb a felbontás, csak az nem minden...
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 28 2013 05:07am
kb. egy hete vettem egy csomó darált húst, több,mint a felét felhasználtam, a többit fóliába becsomagoltam, és bebasztam a mélyhűtőbe. Éjfél körül kivettem, hogy kiolvadjon, és - bár ezt én sem tudom megmagyarázni miért - bebasztam a szekrényembe.
Szerintetek ehető még, vagy ne is egyem meg, mert valami bajom lesz tőle? Szerintem alapból csak pár nap felhasználási idő volt rajta.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 28 2013 05:10am
Quote (Ghostmasterq @ 28 May 2013 13:07)
kb. egy hete vettem egy csomó darált húst, több,mint a felét felhasználtam, a többit fóliába becsomagoltam, és bebasztam a mélyhűtőbe. Éjfél körül kivettem, hogy kiolvadjon, és - bár ezt én sem tudom megmagyarázni miért - bebasztam a szekrényembe.
Szerintetek ehető még, vagy ne is egyem meg, mert valami bajom lesz tőle? Szerintem alapból csak pár nap felhasználási idő volt rajta.


ha nem büdös megeheted szerintem
mosd át azt jólesszaz
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 28 2013 05:11am
Quote (fahrii @ 28 May 2013 12:10)
ha nem büdös megeheted szerintem
mosd át azt jólesszaz


szerintem is rámegyek, mosás is jó ötlet, ilyen kis véres levet eresztett
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 28 2013 05:12am
Quote (Ghostmasterq @ 28 May 2013 12:11)
szerintem is rámegyek, mosás is jó ötlet, ilyen kis véres levet eresztett


szét fogod baszni.
darált húst nem nagyon szokták mosni

This post was edited by HunIndex on May 28 2013 05:13am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 28 2013 05:13am
Quote (Ghostmasterq @ 28 May 2013 13:11)
szerintem is rámegyek, mosás is jó ötlet, ilyen kis véres levet eresztett


a véres lé az jó, én szívószállal ki szoktam inni
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 28 2013 05:13am
Quote (fahrii @ 28 May 2013 12:13)
a véres lé az jó, én szívószállal ki szoktam inni


mi
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 28 2013 05:14am
Quote (fahrii @ May 28 2013 01:13pm)
a véres lé az jó, én szívószállal ki szoktam inni


én belekenem a szemembe
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 28 2013 05:16am
megint betegek vagytok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 28 2013 05:19am
Quote (Ghostmasterq @ 28 May 2013 13:07)
kb. egy hete vettem egy csomó darált húst, több,mint a felét felhasználtam, a többit fóliába becsomagoltam, és bebasztam a mélyhűtőbe. Éjfél körül kivettem, hogy kiolvadjon, és - bár ezt én sem tudom megmagyarázni miért - bebasztam a szekrényembe.
Szerintetek ehető még, vagy ne is egyem meg, mert valami bajom lesz tőle? Szerintem alapból csak pár nap felhasználási idő volt rajta.


En nem vallalnam be
Go Back To Magyar Topic List
Prev15375385395405415001Next
Closed New Topic New Poll