d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15375385395405414114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2011 01:53am
Quote (josheide @ 23 Sep 2011 09:47)
Jön a sok kici kinai és kifarmolja ha tényleg olyan értékes lesz. Aztán $$ért megkapod.


Hát remélem hogy nem hagyják tönkrebaszni Blizzék, nemhiszem hogy az a transaction fee hiányzik a kasszájukból. :D
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 23 2011 01:56am
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 23 2011 01:56am
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2011 09:53)
Hát remélem hogy nem hagyják tönkrebaszni Blizzék, nemhiszem hogy az a transaction fee hiányzik a kasszájukból. :D


egy nagy negativumot lehet felhozni blizzard ellen es az pedig az h zsido banda
annyukbol is penzt csinalnanak imo
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2011 02:03am
Quote (harcikacsa17 @ 23 Sep 2011 09:56)


Ez még egész elfogadható ár.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 23 2011 02:09am
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2011 10:03)
Ez még egész elfogadható ár.


ezek ilyenkor még csak tippek. :) De kb reális ennyiért.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2011 02:10am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Sep 2011 10:09)
ezek ilyenkor még csak tippek. :) De kb reális ennyiért.


No shit sherlock. De nem hiszem hogy drágább lesz.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Sep 23 2011 02:27am
wow crafting elég faszan nez ki

kb nem dobsz semmit a földre, felveszel mindent és salvage :D

e3: ezeket a planokat is meg kell szerezni majd vhogy?


én egyre biztosabb vagyok h wizarddal kezdek^^

This post was edited by qkatz on Sep 23 2011 02:39am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 23 2011 04:13am
Quote (tevetava @ Sep 23 2011 09:09am)
rubynak elég imba képessége van
increase xp gained by x%

e: tyű, egyre jobban tetszik a játék


ez biztos nem marad igy :D vagy nerfelik 1/3ra vagy 1/2re, vagy nem fog stackelodni... vagy a masik lehetoseg hogy alacsony szinten legfeljebb 1 lyukas sapi lesz :/
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 23 2011 04:16am
Quote (meatyowllegs @ 23 Sep 2011 12:13)
ez biztos nem marad igy :D vagy nerfelik 1/3ra vagy 1/2re, vagy nem fog stackelodni... vagy a masik lehetoseg hogy alacsony szinten legfeljebb 1 lyukas sapi lesz :/


v alacsony szinten nem lesz socket
v lvlreq lesz gemen
v banja a hoher csak adjak mar kifele
Go Back To Magyar Topic List
Prev15375385395405414114Next
Closed New Topic New Poll