☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo 3 > Discuss
Prev
1
537
538
539
540
541
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 538131
Replies: 41134
Track Topic
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#5381
Sep 23 2011 01:53am
Quote (josheide @ 23 Sep 2011 09:47)
Jön a sok kici kinai és kifarmolja ha tényleg olyan értékes lesz. Aztán $$ért megkapod.
Hát remélem hogy nem hagyják tönkrebaszni Blizzék, nemhiszem hogy az a transaction fee hiányzik a kasszájukból.
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#5382
Sep 23 2011 01:56am
http://cdgalaxis.hu/PC/15272/diablo-3.html
ha old akkor sry
InfamousMythos
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold
:
23,221.48
#5383
Sep 23 2011 01:56am
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2011 09:53)
Hát remélem hogy nem hagyják tönkrebaszni Blizzék, nemhiszem hogy az a transaction fee hiányzik a kasszájukból.
egy nagy negativumot lehet felhozni blizzard ellen es az pedig az h zsido banda
annyukbol is penzt csinalnanak imo
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#5384
Sep 23 2011 02:03am
Quote (harcikacsa17 @ 23 Sep 2011 09:56)
http://cdgalaxis.hu/PC/15272/diablo-3.html
ha old akkor sry
Ez még egész elfogadható ár.
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#5385
Sep 23 2011 02:09am
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2011 10:03)
Ez még egész elfogadható ár.
ezek ilyenkor még csak tippek.
De kb reális ennyiért.
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#5386
Sep 23 2011 02:10am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Sep 2011 10:09)
ezek ilyenkor még csak tippek.
De kb reális ennyiért.
No shit sherlock. De nem hiszem hogy drágább lesz.
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#5387
Sep 23 2011 02:20am
http://us.battle.net/d3/en/item/mythic-health-potion
azigen
qkatz
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold
:
39,210.00
#5388
Sep 23 2011 02:27am
wow crafting elég faszan nez ki
kb nem dobsz semmit a földre, felveszel mindent és salvage
e3: ezeket a planokat is meg kell szerezni majd vhogy?
én egyre biztosabb vagyok h wizarddal kezdek^^
This post was edited by qkatz on Sep 23 2011 02:39am
meatyowllegs
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold
:
1,090.00
Warn: 10%
#5389
Sep 23 2011 04:13am
Quote (tevetava @ Sep 23 2011 09:09am)
rubynak elég imba képessége van
increase xp gained by x%
e: tyű, egyre jobban tetszik a játék
ez biztos nem marad igy
vagy nerfelik 1/3ra vagy 1/2re, vagy nem fog stackelodni... vagy a masik lehetoseg hogy alacsony szinten legfeljebb 1 lyukas sapi lesz :/
InfamousMythos
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold
:
23,221.48
#5390
Sep 23 2011 04:16am
Quote (meatyowllegs @ 23 Sep 2011 12:13)
ez biztos nem marad igy
vagy nerfelik 1/3ra vagy 1/2re, vagy nem fog stackelodni... vagy a masik lehetoseg hogy alacsony szinten legfeljebb 1 lyukas sapi lesz :/
v alacsony szinten nem lesz socket
v lvlreq lesz gemen
v banja a hoher csak adjak mar kifele
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
537
538
539
540
541
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact