d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15365375385395405001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 27 2013 05:05pm
Quote (josheide @ 27 May 2013 23:59)


remélem ő is 16 éves
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 27 2013 05:11pm
Quote (josheide @ 28 May 2013 00:59)


Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 27 2013 05:35pm
most jutattattad eszembe, hogy df is van :D nem néztem rá kb évek óta
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 27 2013 07:58pm
Quote (josheide @ May 27 2013 11:59pm)


http://forums.d2jsp.org/guild.php?i=1255

last seen: parent
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 28 2013 02:29am
Quote (Rawen @ 28 May 2013 10:26)


Szerelmi kapcsolatba került az egyik elítélttel egy gyulai börtönőr. Az ügy érintettje, a 31 éves S. Andrea férjgyilkosságért tölti büntetését – adta hírül a Blikk.

a Blikk
a Blikk
a Blikk
a Blikk
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 28 2013 02:44am
Tiszta párommal Horvátországban feel, még külsőre is hasonlítanak (tomi biztosan, a keletiek meg mind egyformák)

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 28 2013 02:44am
Quote (CyberPunk666 @ 28 May 2013 10:44)
Tiszta párommal Horvátországban feel, még külsőre is hasonlítanak (tomi biztosan, a keletiek meg mind egyformák)

http://3.ii.gl/C8W5Re.png


?tard?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 28 2013 02:45am
Quote (Rawen @ 28 May 2013 10:44)
?tard?


?tard?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 28 2013 04:14am
Quote (ReDEyeS @ May 27 2013 03:51pm)
pont ezért őrlődök én is

mert a blue ray 2,8 giga

a DVD 4,4 azt hiszem

a BR-t többen töltötték le és a DVD-be szokott lenni menü meg hasonló hülyeség...


nézd meg az nfot

az számít, hogy mekkora a p, vagy hogy hányszor hányas
Quote (CyberPunk666 @ May 28 2013 09:44am)
Tiszta párommal Horvátországban feel, még külsőre is hasonlítanak (tomi biztosan, a keletiek meg mind egyformák)

http://3.ii.gl/C8W5Re.png


eppen irni akartam, hogy ez a szemet zsido ellopta tomi baratnojet, de latom keson erkeztem ma a subra

This post was edited by jarabekg on May 28 2013 04:16am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15365375385395405001Next
Closed New Topic New Poll