Quote (ReDEyeS @ May 27 2013 03:51pm)
pont ezért őrlődök én is
mert a blue ray 2,8 giga
a DVD 4,4 azt hiszem
a BR-t többen töltötték le és a DVD-be szokott lenni menü meg hasonló hülyeség...
nézd meg az nfot
az számít, hogy mekkora a p, vagy hogy hányszor hányas
Quote (CyberPunk666 @ May 28 2013 09:44am)
Tiszta párommal Horvátországban feel, még külsőre is hasonlítanak (tomi biztosan, a keletiek meg mind egyformák)
http://3.ii.gl/C8W5Re.png
eppen irni akartam, hogy ez a szemet zsido ellopta tomi baratnojet, de latom keson erkeztem ma a subra
This post was edited by jarabekg on May 28 2013 04:16am