d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15365375385395404114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 23 2011 01:25am
Quote (sylke @ Sep 23 2011 07:20am)
lol nem raktak be arkyt
lol már, daggerben is van olyan hogy +171% dam wizardnak
marával az már 442% + dam 2 cuccbol, lol?


jolvan
wdnek is van ilyen
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2011 01:32am
Quote (sylke @ 23 Sep 2011 09:20)
lol nem raktak be arkyt
lol már, daggerben is van olyan hogy +171% dam wizardnak
marával az már 442% + dam 2 cuccbol, lol?


Jahát remélem lvl 60 legendaryknak ilyen wowos drop rateje lesz. (nem wowos legendary az durva lenne, csak simán)

This post was edited by ElCapitano on Sep 23 2011 01:33am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2011 01:35am
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2011 09:32)
Jahát remélem lvl 60 legendaryknak ilyen wowos drop rateje lesz. (nem wowos legendary az durva lenne, csak simán)


majd kibotolják
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 23 2011 01:35am
Quote (ElCapitano @ Sep 23 2011 07:32am)
Jahát remélem lvl 60 legendaryknak ilyen wowos drop rateje lesz. (nem wowos legendary az durva lenne, csak simán)


ja ilyen hetente 1x lehet legyilkolni a bosst akiböl esik, és akkor is csak vmi 0.05% chancel droppolja?
végülis csak agyvérzést kapnék :D
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 23 2011 01:37am
Quote (sylke @ 23 Sep 2011 09:35)
ja ilyen hetente 1x lehet legyilkolni a bosst akiböl esik, és akkor is csak vmi 0.05% chancel droppolja?
végülis csak agyvérzést kapnék :D


es kurva nehez megolni es hetente max 3x probalkozhatsz
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2011 01:37am
Quote (sylke @ 23 Sep 2011 09:35)
ja ilyen hetente 1x lehet legyilkolni a bosst akiböl esik, és akkor is csak vmi 0.05% chancel droppolja?
végülis csak agyvérzést kapnék :D


Azért írtam oda hogy nem mint a wow legendaryknak csak simán wowos droprate.

Quote (josheide @ 23 Sep 2011 09:35)
majd kibotolják


Hát az a baj mivel lehet $$ nyerni vele szerintem már megjelenéskor lesznek botok. Remélem blizz kitalál valamit. =/

This post was edited by ElCapitano on Sep 23 2011 01:38am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 23 2011 01:37am
Quote (ElCapitano @ Sep 23 2011 07:37am)
Azért írtam oda hogy nem mint a wow legendaryknak csak simán wowos droprate.


jo akkor legyen 10%
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2011 01:39am
Quote (sylke @ 23 Sep 2011 09:37)
jo akkor legyen 10%


Felejtsük el a hibás és kiforgatható analógiámat, a lényeg hogy téglákat kelljen szarni infernon +100% health meg +100% dmges cuccokhoz, különben vicc lesz az egész.

This post was edited by ElCapitano on Sep 23 2011 01:39am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2011 01:47am
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2011 09:39)
Felejtsük el a hibás és kiforgatható analógiámat, a lényeg hogy téglákat kelljen szarni infernon +100% health meg +100% dmges cuccokhoz, különben vicc lesz az egész.


Jön a sok kici kinai és kifarmolja ha tényleg olyan értékes lesz. Aztán $$ért megkapod.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 23 2011 01:48am
Quote (josheide @ 23 Sep 2011 09:47)
Jön a sok kici kinai és kifarmolja ha tényleg olyan értékes lesz. Aztán $$ért megkapod.


this
Go Back To Magyar Topic List
Prev15365375385395404114Next
Closed New Topic New Poll