Quote (sylke @ 23 Sep 2011 09:35)
ja ilyen hetente 1x lehet legyilkolni a bosst akiböl esik, és akkor is csak vmi 0.05% chancel droppolja?
végülis csak agyvérzést kapnék

Azért írtam oda hogy nem mint a wow legendaryknak csak simán wowos droprate.
Quote (josheide @ 23 Sep 2011 09:35)
majd kibotolják
Hát az a baj mivel lehet $$ nyerni vele szerintem már megjelenéskor lesznek botok. Remélem blizz kitalál valamit. =/
This post was edited by ElCapitano on Sep 23 2011 01:38am