Quote (ReDEyeS @ May 27 2013 02:51pm)
pont ezért őrlődök én is
mert a blue ray 2,8 giga
a DVD 4,4 azt hiszem
a BR-t többen töltötték le és a DVD-be szokott lenni menü meg hasonló hülyeség...
lól, akkor idk
én általában leszedem a legkisebbet, mert fos itthon a net
ha koliban vagyok, akkor jöhet a fullgigamegaterraHÁDÉ