d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15345355365375385001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,217
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,360.00
May 27 2013 08:25am
A Blueray Xvid rip a jobb minőség vagy a DVD?

rohadékul nem értek ezekhez... (a sima Blueray-t értelem szerűen nem tudom rágyömöszölni egy dvd-re azért kérdezem)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 27 2013 08:32am
Quote (ReDEyeS @ May 27 2013 02:25pm)
A Blueray Xvid rip a jobb minőség vagy a DVD?

rohadékul nem értek ezekhez... (a sima Blueray-t értelem szerűen nem tudom rágyömöszölni egy dvd-re azért kérdezem)


blue ray szerintem
amúgy meg általában : nagyobb = jobb ;)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 27 2013 08:41am
bazdki nem tudom hova tettem Mark Twain: Egy jenki Camelotban c. könyvemet, shiet
Member
Posts: 37,217
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,360.00
May 27 2013 08:51am
Quote (xGurke @ 27 May 2013 16:32)
blue ray szerintem
amúgy meg általában : nagyobb = jobb ;)


pont ezért őrlődök én is

mert a blue ray 2,8 giga

a DVD 4,4 azt hiszem

a BR-t többen töltötték le és a DVD-be szokott lenni menü meg hasonló hülyeség...
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 27 2013 08:53am
Quote (ReDEyeS @ May 27 2013 02:51pm)
pont ezért őrlődök én is

mert a blue ray 2,8 giga

a DVD 4,4 azt hiszem

a BR-t többen töltötték le és a DVD-be szokott lenni menü meg hasonló hülyeség...


lól, akkor idk
én általában leszedem a legkisebbet, mert fos itthon a net
ha koliban vagyok, akkor jöhet a fullgigamegaterraHÁDÉ
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 27 2013 08:56am
Quote (ReDEyeS @ 27 May 2013 16:51)
pont ezért őrlődök én is

mert a blue ray 2,8 giga

a DVD 4,4 azt hiszem

a BR-t többen töltötték le és a DVD-be szokott lenni menü meg hasonló hülyeség...


kommenteket olvasd el mit írnak róla
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 27 2013 09:00am
Quote (ReDEyeS @ 27 May 2013 16:25)
A Blueray Xvid rip a jobb minőség vagy a DVD?

rohadékul nem értek ezekhez... (a sima Blueray-t értelem szerűen nem tudom rágyömöszölni egy dvd-re azért kérdezem)


tömörítési rátától függ. Bizonyos szinten van, hogy némelyik kisebb méret mellett szebb, de nincs majdnem kétszeres különbség.

Amúgy a kbit/s-t nézd meg az nfo-ban, az sokkal árulkodóbb.
Member
Posts: 37,217
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,360.00
May 27 2013 09:08am
köszi srácok, így már meglesz :)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 27 2013 09:35am
Quote (ReDEyeS @ 27 May 2013 16:51)
pont ezért őrlődök én is

mert a blue ray 2,8 giga

a DVD 4,4 azt hiszem

a BR-t többen töltötték le és a DVD-be szokott lenni menü meg hasonló hülyeség...


Azért 4,4 a dvd mert nem tömörítettek rajta semmit viszont a bd már alapból jobb mint a dvd, xvidben még életemben nem szedtem le bd ripet szóval nem tudom mennyit ronthat rajta.
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 27 2013 12:14pm
csak nekem nem megy az nmagon keresztül a letöltés?

nem talál peer-t a törrent
Go Back To Magyar Topic List
Prev15345355365375385001Next
Closed New Topic New Poll