Quote (ElCapitano @ 22 Sep 2011 13:18)
Streamben kiscsaj lerakja a flaget, G-vel. De mire jó?
A zászló arra jó, ha egy játékos lerakja, akkor a városban megjelenik a waypoint mellett, aki erre a zászlóra kattint a városban, az oda kerül, ahova a zászlót lerakták.