d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15335345355365374114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 22 2011 04:51am
Quote (Senee @ 22 Sep 2011 12:47)
most ráhibáztál!
tegnap beszéltem vele telefonon, azt mondta, hogy az oldalatok nagyon jó és fogtok kapni több blizzard termékhez is dolgokat a jövőben, ha alkalmaztok engem is havi 120k-t kérek


Uhh, sajnos én ilyen üzleti döntéseket nem hozhatok meg, a főszerkesztő még épp Haitin lógatja a lábát a tengerbe :( .
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 22 2011 04:51am
Quote (Soulles @ Sep 22 2011 10:51am)
Uhh, sajnos én ilyen üzleti döntéseket nem hozhatok meg, a főszerkesztő még épp Haitin lógatja a lábát a tengerbe :( .


oh igen?
akkor 200k-t kérek havonta
továbbítsd
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2011 04:57am
az elkövetkezendő napokban (reményeim szerint már hétvégén), küldik a fansitek számára a béta kulcsokat (egyelőre csak a szerkesztők részére). de később természetesen az olvasók közt is hirdetünk majd nyereményjátékokat a kiosztható béta kulcsokért.

NYEREK
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 22 2011 04:59am
Quote (ElCapitano @ Sep 22 2011 12:57pm)
az elkövetkezendő napokban (reményeim szerint már hétvégén), küldik a fansitek számára a béta kulcsokat (egyelőre csak a szerkesztők részére). de később természetesen az olvasók közt is hirdetünk majd nyereményjátékokat a kiosztható béta kulcsokért.

NYEREK


Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2011 05:01am
Quote (Liliomtipro @ 22 Sep 2011 12:59)
http://oi54.tinypic.com/2hevlme.jpg


itemshopperek
ruining the game since 2000

This post was edited by ElCapitano on Sep 22 2011 05:01am
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 22 2011 05:02am
Quote (ElCapitano @ Sep 22 2011 01:01pm)
itemshopperek
ruining the game since 2000


én nem is :angry:
meg azt sem tudom mi az a lacketto
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2011 05:03am
Quote (Liliomtipro @ 22 Sep 2011 13:02)
én nem is :angry:
meg azt sem tudom mi az a lacketto


Igazabol csak the game poén volt 8D
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 22 2011 05:06am
Quote (ElCapitano @ Sep 22 2011 01:03pm)
Igazabol csak the game poén volt 8D


HAHA BESZOPTAD MERT EZELŐTT 20 MÁSODPERCCEL VESZTETTEM EL


Quote (sylke @ Sep 22 2011 01:04pm)
HÜLYE AKI THE GAME


Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Sep 22 2011 05:06am
Quote (Liliomtipro @ 22 Sep 2011 12:59)
http://oi54.tinypic.com/2hevlme.jpg


1 tálca kőbányai
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2011 05:18am
Streamben kiscsaj lerakja a flaget, G-vel. De mire jó?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15335345355365374114Next
Closed New Topic New Poll