d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > OLVASD EL AZ ELSŐ HOZZÁSZÓLÁST!
Prev15335345355365371006Next
Closed New Topic New Poll
Oct 30 2009 06:47am
Inappropriate Post Content
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 30 2009 08:42am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 30 2009 08:43am
Quote (paradicsom @ 30 Oct 2009 15:42)
http://img.ffffound.com/static-data/assets/6/7895bad7784ec5b75f1c6511c466f51fa1f84716_m.jpg


old :/
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Oct 30 2009 10:05am
Quote (paradicsom @ 30 Oct 2009 15:42)
http://img.ffffound.com/static-data/assets/6/7895bad7784ec5b75f1c6511c466f51fa1f84716_m.jpg


xD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 30 2009 10:11am
Quote (Megas_heroes @ 30 Oct 2009 14:47)
ilyen volt haverommal
a tecsos nő ott lóbálta 2 percig hogy némmá csipog! aztán meg átordibált az egész tescon a biztonsági őrnek, hogy gyere má, ez az óvszer csipog!!!


elég mprűd egy világabn élünk, ha az égő, hogy vki óvszert vesz és védekezik fiatalon, ahelyett, hogy kockáztatja, hogy 18 évesen apa... :c
Member
Posts: 2,843
Joined: May 26 2006
Gold: 270.00
Oct 30 2009 01:22pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 30 2009 01:32pm
Quote (Baleee @ Oct 30 2009 05:11pm)
elég mprűd egy világabn élünk, ha az égő, hogy vki óvszert vesz és védekezik fiatalon, ahelyett, hogy kockáztatja, hogy 18 évesen apa... :c


de azért neked is égne a fejed ha 100 ember előtt ordibálnák hogy bizony, te 12 db-os kotont veszel
xd
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 30 2009 01:42pm
Quote (Megas_heroes @ 30 Oct 2009 21:32)
de azért neked is égne a fejed ha 100 ember előtt ordibálnák hogy bizony, te 12 db-os kotont veszel
xd


Bazeg nem is 3at, amikor 2 napra jön a bnőm... xddd
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Oct 30 2009 01:50pm
Quote (Baleee @ 30 Oct 2009 21:42)
Bazeg nem is 3at, amikor 2 napra jön a bnőm... xddd


Pisti gyere má' ide! Ennek az úrnak csipog a fogamzásgátó tablettája!
Member
Posts: 448
Joined: Oct 29 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Oct 30 2009 01:58pm
Sziasztok, nem nagyon tudok angolul, ezért megtaláltam ezt a kis magyar kuckót, üdvözlök mindenkit :)

Go Back To Magyar Topic List
Prev15335345355365371006Next
Closed New Topic New Poll