d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15325335345355365001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
May 26 2013 11:51am
Quote (RRC @ 26 May 2013 11:38)
szart próbáltok felrakni

http://userscripts.org/scripts/show/162175

ezt kell


ezt köszi :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 26 2013 01:09pm
már csak 1 meló, és 4 nap szünet. Zsír!
de azért remélem a fizetésemet nem kapom meg pénteken a kurva bank holiday miatt
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 26 2013 01:11pm
ÖregFiatalLesbianLove magon
jézusom

This post was edited by Ghostmasterq on May 26 2013 01:12pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2013 01:13pm
Quote (Ghostmasterq @ May 26 2013 07:11pm)
ÖregFiatalLesbianLove magon
jézusom


én nem szeretem az olyan pornót amiben nincs pénisz és ejakuláció
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
May 26 2013 01:24pm
valaki mondjon mar valami jo eu hc channelt

chant kellene

This post was edited by kriza on May 26 2013 01:24pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 26 2013 03:47pm
mennyire kurva jó, hogy nem látom se ennek a szánalmas nyomorék senee meg tass postjait

tényleg kurvajó ez a postblocker
hiányzott



viszont a zöld block post felirat miatt mindenkiről azt hiszem először, hogy mediator

This post was edited by TouchCow on May 26 2013 03:47pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 26 2013 03:49pm
Quote (TouchCow @ 26 May 2013 23:47)
mennyire kurva jó, hogy nem látom se ennek a szánalmas nyomorék senee meg tass postjait

tényleg kurvajó ez a postblocker
hiányzott



viszont a zöld block post felirat miatt mindenkiről azt hiszem először, hogy mediator


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=19835136&f=129&p=452857374
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 26 2013 11:39pm
Quote (TouchCow @ 26 May 2013 23:47)
mennyire kurva jó, hogy nem látom se ennek a szánalmas nyomorék senee meg tass postjait

tényleg kurvajó ez a postblocker
hiányzott



viszont a zöld block post felirat miatt mindenkiről azt hiszem először, hogy mediator


link pls
senee mar engem is irrital
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 26 2013 11:52pm
Quote (fahrii @ May 27 2013 06:39am)
link pls
senee mar engem is irrital


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=56929747

de script helyett ezt:
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66577410&f=129&p=452839155
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 27 2013 04:47am
>elmegyek ébredés után zuhanyozni
>épp hogy magamra engedem a vizet, már érzem, hogy el kellett volna mennem kulázni zuhany előtt
>épp hogy megszáradok, már érzem, hogy a szörnyeteg már nagyon ki akar mászni
>letudom a dolgom, 1 törléssel halál száraz az altájam
>thankgod.avi
>oh wait, jön még 1 második adag is
>kitolom a legkrémesebb szart a világon
>belül sírok
>mehetek megint zuhanyozni
Go Back To Magyar Topic List
Prev15325335345355365001Next
Closed New Topic New Poll