d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15325335345355364114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 22 2011 04:26am
Quote (meatyowllegs @ 22 Sep 2011 12:25)
ez hulyeseg, miert lenne igy?
eloszor nem is ezt irtad :zzz: az elozo postodba
de ha tenyleg igy van (amit blizzardot ismerve erosen ketlek) akkor nyilvan hiba


Szerintem ugyanígy írtam. "Hja, arról van szó, hogy te licitáltál egy tárgya 10k goldot, és valaki más 12k-t. Te a 10k-dat nem kapod vissza egészen addig, amíg valaki el nem viszi a tárgyat, vagy le nem jár a hirdetés. Szóval, ha megint licitálni akarsz, akkor a korábbi 10k-d + a következő összeg - amit beajánlasz a tárgyért - is a "bankhoz" kerül."

A Blizzardot ismerve kételkedhetsz, de mivel tolom a bétát, tudom, hogy van ez. :zzz:

This post was edited by Soulles on Sep 22 2011 04:27am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2011 04:29am
Quote (meatyowllegs @ 22 Sep 2011 12:11)
pfuj
nemis, mer radnotit vagy azert olvas az ember mert kotelezo vagy mert hulye


kisradnóti :))))
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 22 2011 04:29am
Quote (Soulles @ Sep 22 2011 10:20am)
Na igen, csak az AH nem JSP. Ha valaki villámáron elviszi (már ha van meghatározva), akkor tök mindegy, hogy offline, vagy online az eladó, az üzlet mindenképp létrejön. Így, ha mondjuk nincs villámár, és mondjuk az adott tárgy ára 50k körül mozog, akkor te könnyedén többet hagyhatsz a bankban, mint a tényleges vételár. Gondolok itt arra, hogy mondjuk beajánlasz 10k-t először, de valaki 15k-val föléd licitál, majd később te ajánlasz 30k-t (ekkor már ugye 40k-d van bent), de valaki ismét feléd ajánl, mondjuk 35k-val. Ha te ezek után még ajánlatot teszel, mondjuk egy 40k-sat, akkor már 80k-d lesz a bankban, és lehet, hogy az adott tárgy már 60k-s villámáron elvihető. Tehát kevesebb pénzed marad egyéb licitekre. JSP-n nem vonódik le az az összeg, amit te beígérsz, csak azért, mert tettél egy ajánlatot.

Ha ez így marad, akkor a licitnek nem lesz sok értelme, mert minek rakjak be egy 60k-s itemre 80, vagy 100k goldot, ha elvihetem villámáron is? Plusz ugye mi van azokkal az itemekkel, amik 200-300k goldba kerülnek, vagy még többe, ott két-három licittel röhögve otthagyhatod a bankban "megőrzésre" az adott tárgy árának többszörösét is. Azoknak mindegy lesz, akiket felvet majd a gold, ám a szegényebb réteg meg lesz lőve a licit terén.


ez most igy is müködik? mert akkor jo nagy faszság
ráadásul még a wow ah sem igy megy
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 22 2011 04:31am
Quote (sylke @ 22 Sep 2011 12:29)
ez most igy is müködik? mert akkor jo nagy faszság
ráadásul még a wow ah sem igy megy


Igen, ez most így megy. Valószínűleg változni fog majd. Csak nem rég került be az AH a bétába, a teljes játékig nem csak ez, de a skillek is változni fognak még.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2011 04:32am
Quote (sylke @ 22 Sep 2011 12:29)
ez most igy is müködik? mert akkor jo nagy faszság
ráadásul még a wow ah sem igy megy


99% h bug
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 22 2011 04:34am
Quote (ElCapitano @ Sep 22 2011 12:32pm)
99% h bug


inkabb 100
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 22 2011 04:36am
Quote (ElCapitano @ 22 Sep 2011 12:32)
99% h bug


Bugból van bőséggel egyébként, jó párba sikerült már belefutni. Kedvencem az, mikor nem olyanná válik a játék, mintha megszűnt volna a kapcsolat a szerverrel, a mobok állnak egy helyben és rángatóznak, mint a fene, de ha ilyenkor kilépek a karakterképernyőre, ahonnan elérem az AH-t, akkor látom, hogy van kapcsolat, mivel az AH meg megy. néha a sebzés is bebuggol, volt már, hogy hiába ütöttem, csak úgy dobálta a 0 damokat.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 22 2011 04:40am
Quote (Soulles @ Sep 22 2011 10:36am)
Bugból van bőséggel egyébként, jó párba sikerült már belefutni. Kedvencem az, mikor nem olyanná válik a játék, mintha megszűnt volna a kapcsolat a szerverrel, a mobok állnak egy helyben és rángatóznak, mint a fene, de ha ilyenkor kilépek a karakterképernyőre, ahonnan elérem az AH-t, akkor látom, hogy van kapcsolat, mivel az AH meg megy. néha a sebzés is bebuggol, volt már, hogy hiába ütöttem, csak úgy dobálta a 0 damokat.


remélem nekem normálisabb bétát adnak
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 22 2011 04:43am
Quote (Senee @ 22 Sep 2011 12:40)
remélem nekem normálisabb bétát adnak


:rofl: Amennyiben apukád a Blizzardnál dolgozik, minden esélyed megvan rá, ha ez az eset nem áll fent, akkor... :D .
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 22 2011 04:47am
Quote (Soulles @ Sep 22 2011 10:43am)
:rofl: Amennyiben apukád a Blizzardnál dolgozik, minden esélyed megvan rá, ha ez az eset nem áll fent, akkor...  :D .


most ráhibáztál!
tegnap beszéltem vele telefonon, azt mondta, hogy az oldalatok nagyon jó és fogtok kapni több blizzard termékhez is dolgokat a jövőben, ha alkalmaztok engem is havi 120k-t kérek
Go Back To Magyar Topic List
Prev15325335345355364114Next
Closed New Topic New Poll