Quote (Soulles @ Sep 22 2011 10:20am)
Na igen, csak az AH nem JSP. Ha valaki villámáron elviszi (már ha van meghatározva), akkor tök mindegy, hogy offline, vagy online az eladó, az üzlet mindenképp létrejön. Így, ha mondjuk nincs villámár, és mondjuk az adott tárgy ára 50k körül mozog, akkor te könnyedén többet hagyhatsz a bankban, mint a tényleges vételár. Gondolok itt arra, hogy mondjuk beajánlasz 10k-t először, de valaki 15k-val föléd licitál, majd később te ajánlasz 30k-t (ekkor már ugye 40k-d van bent), de valaki ismét feléd ajánl, mondjuk 35k-val. Ha te ezek után még ajánlatot teszel, mondjuk egy 40k-sat, akkor már 80k-d lesz a bankban, és lehet, hogy az adott tárgy már 60k-s villámáron elvihető. Tehát kevesebb pénzed marad egyéb licitekre. JSP-n nem vonódik le az az összeg, amit te beígérsz, csak azért, mert tettél egy ajánlatot.
Ha ez így marad, akkor a licitnek nem lesz sok értelme, mert minek rakjak be egy 60k-s itemre 80, vagy 100k goldot, ha elvihetem villámáron is? Plusz ugye mi van azokkal az itemekkel, amik 200-300k goldba kerülnek, vagy még többe, ott két-három licittel röhögve otthagyhatod a bankban "megőrzésre" az adott tárgy árának többszörösét is. Azoknak mindegy lesz, akiket felvet majd a gold, ám a szegényebb réteg meg lesz lőve a licit terén.
ez most igy is müködik? mert akkor jo nagy faszság
ráadásul még a wow ah sem igy megy