d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15315325335345354114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Sep 22 2011 04:02am
Quote (ElCapitano @ 22 Sep 2011 11:00)
Sajnos - ez vélhetőleg egy hiba - hiába ajánl bárki többet nálunk, a pénzünket egészen addig nem kapjuk vissza, amíg a hirdetés le nem jár, vagy épp valaki el nem vitte az adott tárgyat villámáron.

szerintem ez nem  hiba, mert különben mi lenne ha közbe elköltöd a pénzed? így nem tudod visszavonni a licitet




ha már túllicitáltak?^^

This post was edited by qkatz on Sep 22 2011 04:02am
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 22 2011 04:06am
Quote (ElCapitano @ 22 Sep 2011 12:00)
Sajnos - ez vélhetőleg egy hiba - hiába ajánl bárki többet nálunk, a pénzünket egészen addig nem kapjuk vissza, amíg a hirdetés le nem jár, vagy épp valaki el nem vitte az adott tárgyat villámáron.

szerintem ez nem  hiba, mert különben mi lenne ha közbe elköltöd a pénzed? így nem tudod visszavonni a licitet


Hja, arról van szó, hogy te licitáltál egy tárgya 10k goldot, és valaki más 12k-t. Te a 10k-dat nem kapod vissza egészen addig, amíg valaki el nem viszi a tárgyat, vagy le nem jár a hirdetés. Szóval, ha megint licitálni akarsz, akkor a korábbi 10k-d + a következő összeg - amit beajánlasz a tárgyért - is a "bankhoz" kerül.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2011 04:08am
Quote (Soulles @ 22 Sep 2011 12:06)
Hja, arról van szó, hogy te licitáltál egy tárgya 10k goldot, és valaki más 12k-t. Te a 10k-dat nem kapod vissza egészen addig, amíg valaki el nem viszi a tárgyat, vagy le nem jár a hirdetés. Szóval, ha megint licitálni akarsz, akkor a korábbi 10k-d + a következő összeg - amit beajánlasz a tárgyért - is a "bankhoz" kerül.


Így mondjuk ez tényleg hülyeség. Amúgy tetszett a cikk, sokkal jobb volt mint a tegnapi.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 22 2011 04:11am
Quote (ElCapitano @ Sep 22 2011 09:31am)
Persze, mindenképp elolvasom. :) Amúgy Radnótit se azért olvas az ember hogy utána nibelungizált alexandrinban beszéljen, de mégis színesítheti a stílusát, szókincsét. :D

pfuj
nemis, mer radnotit vagy azert olvas az ember mert kotelezo vagy mert hulye
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 22 2011 04:16am
Quote (meatyowllegs @ Sep 22 2011 10:11am)
pfuj
nemis, mer radnotit vagy azert olvas az ember mert kotelezo vagy mert hulye


mérnöknek meg az megy aki hülye az élethez
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 22 2011 04:16am
Quote (ElCapitano @ Sep 22 2011 12:08pm)
Így mondjuk ez tényleg hülyeség. Amúgy tetszett a cikk, sokkal jobb volt mint a tegnapi.


szerintem nem, nekem jobban tetszik igy
jspn is utaltam, hogy valaki ad 1kt valamiert, valaki 1.5kt aztan masvalaki meg mondjuk elviszi ft aron 1.7kt
aztan elmegy offline, mikor visszajon rajon hogy megse kell neki, na akkor eladnam annak aki 1.5kt ajanlott erte multkor, annak se kell, fasza

nagyonis jo igy, hogy ha valaki offerel valamit azt jol gondolja meg :D
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 22 2011 04:17am
de a lenyeg az hogy cp az elkovezetkezendo 10 percben ne talalja most meg ezt a topikot mert agyverzesben fogok meghalni, utana mar mindegy mert megyek orara !
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 22 2011 04:17am
Quote (meatyowllegs @ Sep 22 2011 11:17am)
de a lenyeg az hogy cp az elkovezetkezendo 10 percben ne talalja most meg ezt a topikot mert agyverzesben fogok meghalni, utana mar mindegy mert megyek orara !


afk, hívom cpt
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 22 2011 04:20am
Quote (meatyowllegs @ 22 Sep 2011 12:16)
szerintem nem, nekem jobban tetszik igy
jspn is utaltam, hogy valaki ad 1kt valamiert, valaki 1.5kt aztan masvalaki meg mondjuk elviszi ft aron 1.7kt
aztan elmegy offline, mikor visszajon rajon hogy megse kell neki, na akkor eladnam annak aki 1.5kt ajanlott erte multkor, annak se kell, fasza

nagyonis jo igy, hogy ha valaki offerel valamit azt jol gondolja meg :D


Na igen, csak az AH nem JSP. Ha valaki villámáron elviszi (már ha van meghatározva), akkor tök mindegy, hogy offline, vagy online az eladó, az üzlet mindenképp létrejön. Így, ha mondjuk nincs villámár, és mondjuk az adott tárgy ára 50k körül mozog, akkor te könnyedén többet hagyhatsz a bankban, mint a tényleges vételár. Gondolok itt arra, hogy mondjuk beajánlasz 10k-t először, de valaki 15k-val föléd licitál, majd később te ajánlasz 30k-t (ekkor már ugye 40k-d van bent), de valaki ismét feléd ajánl, mondjuk 35k-val. Ha te ezek után még ajánlatot teszel, mondjuk egy 40k-sat, akkor már 80k-d lesz a bankban, és lehet, hogy az adott tárgy már 60k-s villámáron elvihető. Tehát kevesebb pénzed marad egyéb licitekre. JSP-n nem vonódik le az az összeg, amit te beígérsz, csak azért, mert tettél egy ajánlatot.

Ha ez így marad, akkor a licitnek nem lesz sok értelme, mert minek rakjak be egy 60k-s itemre 80, vagy 100k goldot, ha elvihetem villámáron is? Plusz ugye mi van azokkal az itemekkel, amik 200-300k goldba kerülnek, vagy még többe, ott két-három licittel röhögve otthagyhatod a bankban "megőrzésre" az adott tárgy árának többszörösét is. Azoknak mindegy lesz, akiket felvet majd a gold, ám a szegényebb réteg meg lesz lőve a licit terén.

This post was edited by Soulles on Sep 22 2011 04:23am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 22 2011 04:25am
Quote (Soulles @ Sep 22 2011 12:20pm)
Na igen, csak az AH nem JSP. Ha valaki villámáron elviszi (már ha van meghatározva), akkor tök mindegy, hogy offline, vagy online az eladó, az üzlet mindenképp létrejön. Így, ha mondjuk nincs villámár, és mondjuk az adott tárgy ára 50k körül mozog, akkor te könnyedén többet hagyhatsz a bankban, mint a tényleges vételár. Gondolok itt arra, hogy mondjuk beajánlasz 10k-t először, de valaki 15k-val föléd licitál, majd később te ajánlasz 30k-t (ekkor már ugye 40k-d van bent), de valaki ismét feléd ajánl, mondjuk 35k-val. Ha te ezek után még ajánlatot teszel, mondjuk egy 40k-sat, akkor már 80k-d lesz a bankban, és lehet, hogy az adott tárgy már 60k-s villámáron elvihető. Tehát kevesebb pénzed marad egyéb licitekre. JSP-n nem vonódik le az az összeg, amit te beígérsz, csak azért, mert tettél egy ajánlatot.


ez hulyeseg, miert lenne igy?
eloszor nem is ezt irtad :zzz: az elozo postodba
de ha tenyleg igy van (amit blizzardot ismerve erosen ketlek) akkor nyilvan hiba
Go Back To Magyar Topic List
Prev15315325335345354114Next
Closed New Topic New Poll