☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Vicces Képek/videók > OLVASD EL AZ ELSŐ HOZZÁSZÓLÁST!
Prev
1
531
532
533
534
535
1006
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 282018
Replies: 10059
Track Topic
jspogmg
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#5321
Oct 29 2009 08:11am
Quote (Vharimatras @ Oct 29 2009 02:03pm)
ezmibazmeg
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#5322
Oct 29 2009 08:22am
Quote (Vharimatras @ 29 Oct 2009 14:03)
ezmibazmeg
popej
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#5323
Oct 29 2009 08:32am
Quote (jspogmg @ 29 Oct 2009 15:02)
http://m.blog.hu/su/subba/image/102009/the_german_arm_wrestling_champion_03.jpg
német szkanderbajnok
és még én panaszkodtam h a jobbkezem sokkal erősebb mint a bal
This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 29 2009 08:32am
Szerintem
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold
:
7,249.99
#5324
Oct 29 2009 08:37am
http://209.85.135.132/search?q=cache:sVehSe_qWvUJ:www.haon.hu/hirek/bulvar/cikk/popeye-kart-novesztett-a-szkanderbajnok/cn/news-20091016-10105768+szkanderbajnok+n%C3%A9met&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&client=firefox-a
csak nekem rémlik úgy h Popeye nem szereti a spenótot?
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#5325
Oct 29 2009 08:40am
Quote (Szerintem @ 29 Oct 2009 15:37)
http://209.85.135.132/search?q=cache:sVehSe_qWvUJ:www.haon.hu/hirek/bulvar/cikk/popeye-kart-novesztett-a-szkanderbajnok/cn/news-20091016-10105768+szkanderbajnok+n%C3%A9met&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&client=firefox-a
csak nekem rémlik úgy h Popeye nem szereti a spenótot?
csak te
emlekszem popej mindig spenotot zabalt :C
Aston
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
10.66
#5326
Oct 29 2009 08:40am
Quote (Szerintem @ 29 Oct 2009 16:37)
http://209.85.135.132/search?q=cache:sVehSe_qWvUJ:www.haon.hu/hirek/bulvar/cikk/popeye-kart-novesztett-a-szkanderbajnok/cn/news-20091016-10105768+szkanderbajnok+n%C3%A9met&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&client=firefox-a
csak nekem rémlik úgy h Popeye nem szereti a spenótot?
csak neked
Mindig bevágott egy egész konzerv spenótot, amit különféle módokon nyitott ki aztán Budspencer módba váltott és happy end.
Szerintem
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold
:
7,249.99
#5327
Oct 29 2009 08:42am
Quote (Aston @ 29 Oct 2009 16:40)
csak neked
Mindig bevágott egy egész konzerv spenótot, amit különféle módokon nyitott ki aztán Budspencer módba váltott és happy end.
de a filmben eleinte befogott orral hajtotta le, nem?
mesében nem igazán láttam
Aston
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
10.66
#5328
Oct 29 2009 08:44am
Quote (Szerintem @ 29 Oct 2009 16:42)
de a filmben eleinte befogott orral hajtotta le, nem?
mesében nem igazán láttam
lehet csak a szinész nem szerette
amúgy passz. filmben meg én nem láttam.
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#5329
Oct 29 2009 08:47am
LaserBack
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold
:
535.00
#5330
Oct 29 2009 09:25am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Oct 2009 15:47)
http://www.youtube.com/watch?v=N0fkFEn58Ew
lol a sok hülye
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
531
532
533
534
535
1006
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact