d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15305315325335344114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 22 2011 02:22am
Quote (ElCapitano @ Sep 22 2011 09:09am)
De megcsinálhatjuk magunk is és elküldöm d3.hunak. Nyitok topicot imo tök jó ötlet.


Nem tud videót csinálni, gyenge a gépe, aszonta
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Sep 22 2011 02:25am
Quote (kriza @ 22 Sep 2011 08:02)
híresek lennénk :o



:) :D :lol:
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2011 02:28am
Quote (atek555 @ 22 Sep 2011 10:25)
:) :D  :lol:


mivanveled dik
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 22 2011 02:32am
Quote (ElCapitano @ 22 Sep 2011 10:00)
Am ha csinálsz HD gameplay videót szívesen leírnám az észrevételeimet. (Meg itt még sokan szerintem) Amiket akár publikálhatnál egy ilyen "népítélet" jellegű cikkben. :D


Sajnos gameplay-t nem tudok rögzíteni, a tesztgép nem túl bitang :) .
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 22 2011 02:38am
Quote (Soulles @ Sep 22 2011 09:32am)
Sajnos gameplay-t nem tudok rögzíteni, a tesztgép nem túl bitang  :) .


gieb eta key, én majd 1080pben veszek fel HD gameplayt
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2011 02:39am
Quote (Vismajor @ 22 Sep 2011 10:38)
gieb eta key, én majd 1080pben veszek fel HD gameplayt


Inkább rici vagy pocok vagy valaki aki ért hozzá. Soz, no offense. ~_~
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Sep 22 2011 02:40am
Quote (ElCapitano @ 22 Sep 2011 08:28)
mivanveled dik


tetszett a hozzászólás kid ;)
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2011 02:41am
Quote (atek555 @ 22 Sep 2011 10:40)
tetszett a hozzászólás kid ;)


Ezt te se gondoltad komolyan remélem.
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 22 2011 03:47am
Kész, elütések lehetnek benne, megkérnék mindenkit, hogy ne ezeket emelje ki, és állítsa pellengérre, köszönöm: http://www.thesource.hu/cikk/elozetes/diablo_iii/diablo_3_betateszt_elozetes_masodik_resz/14988

/e: Bármi kérdés lenne, hit me, illetve lehet szólni nyugodtan, ha valami nem érthető, vagy miről szeretnétek többet hallani.

This post was edited by Soulles on Sep 22 2011 03:52am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2011 04:00am
Quote (Soulles @ 22 Sep 2011 11:47)
Kész, elütések lehetnek benne, megkérnék mindenkit, hogy ne ezeket emelje ki, és állítsa pellengérre, köszönöm: http://www.thesource.hu/cikk/elozetes/diablo%5Fiii/diablo%5F3%5Fbetateszt%5Felozetes%5Fmasodik%5Fresz/14988

/e: Bármi kérdés lenne, hit me, illetve lehet szólni nyugodtan, ha valami nem érthető, vagy miről szeretnétek többet hallani.


Sajnos - ez vélhetőleg egy hiba - hiába ajánl bárki többet nálunk, a pénzünket egészen addig nem kapjuk vissza, amíg a hirdetés le nem jár, vagy épp valaki el nem vitte az adott tárgyat villámáron.

szerintem ez nem hiba, mert különben mi lenne ha közbe elköltöd a pénzed? így nem tudod visszavonni a licitet
Go Back To Magyar Topic List
Prev15305315325335344114Next
Closed New Topic New Poll