d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15295305315325331468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 4 2014 03:55pm
Quote (RRC @ 4 Sep 2014 22:46)
inkább a fidesz, mint a jobbik


tök mindegy, égjen
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 4 2014 03:56pm
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Sep 2014 23:55)
tök mindegy, égjen


inkább ne égjen amig itt vagyok :D nekem most jó igy
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 4 2014 04:01pm
Quote (RRC @ 4 Sep 2014 22:56)
inkább ne égjen amig itt vagyok :D nekem most jó igy


en visszavonulok a kis palotamban, csore toltom a soretest es hatradolve gyonyorkodom a langokban
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 4 2014 10:46pm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 4 2014 10:49pm
Quote (Senee @ Sep 5 2014 05:46am)
https://33.media.tumblr.com/25b56ce91be201abd7274ccf5773ad18/tumblr_nbe1odFvBU1qzfv8po1_500.jpg


tiszta hunsub elit :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 5 2014 01:18am
Quote (TuskesVanek @ Sep 5 2014 04:49am)
tiszta hunsub elit :D


először így meglepődtem btw a képen h fiatalok és ekkora hülyék omg.. mert a nyugdijas fogyatékos az ok, az standard
de aztán rájöttem, hogy jópénzért én is szopnám bárki faszát
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 5 2014 05:50am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 4 2014 10:55pm)
kéne az a jobbik kormány sztem, felégne ez a kurva ország, aztán a hamvakból lehetne építkezni, csak a fasz akarja ugye ezt megvárni





azt ugye tudod, hogy a jobbikot Oroszország pénzeli?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 5 2014 05:51am
Quote (Saenchai @ 5 Sep 2014 13:50)
http://i.imgur.com/XukGRh6.jpg


azt ugye tudod, hogy a jobbikot Oroszország pénzeli?


A nyugat égetné fel az országot, ha a jobbik kerülne hatalomra.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 5 2014 05:52am
Quote (Saenchai @ 5 Sep 2014 12:50)
http://i.imgur.com/XukGRh6.jpg


azt ugye tudod, hogy a jobbikot Oroszország pénzeli?


tudom
Member
Posts: 3,172
Joined: May 9 2007
Gold: 981.00
Sep 5 2014 04:31pm
Quote (Saenchai @ Sep 5 2014 11:50am)
azt ugye tudod, hogy a jobbikot Oroszország pénzeli?


Plusz Izrael. Sőt, néha Orbán is áttol pár milcsit. Ezt mindenki tudja.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15295305315325331468Next
Add Reply New Topic New Poll