☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Politika Topic
Prev
1
529
530
531
532
533
1468
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 336151
Replies: 14672
Track Topic
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#5301
Sep 4 2014 03:55pm
Quote (RRC @ 4 Sep 2014 22:46)
inkább a fidesz, mint a jobbik
tök mindegy, égjen
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#5302
Sep 4 2014 03:56pm
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Sep 2014 23:55)
tök mindegy, égjen
inkább ne égjen amig itt vagyok
nekem most jó igy
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#5303
Sep 4 2014 04:01pm
Quote (RRC @ 4 Sep 2014 22:56)
inkább ne égjen amig itt vagyok
nekem most jó igy
en visszavonulok a kis palotamban, csore toltom a soretest es hatradolve gyonyorkodom a langokban
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#5304
Sep 4 2014 10:46pm
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#5305
Sep 4 2014 10:49pm
Quote (Senee @ Sep 5 2014 05:46am)
https://33.media.tumblr.com/25b56ce91be201abd7274ccf5773ad18/tumblr_nbe1odFvBU1qzfv8po1_500.jpg
tiszta hunsub elit
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#5306
Sep 5 2014 01:18am
Quote (TuskesVanek @ Sep 5 2014 04:49am)
tiszta hunsub elit
először így meglepődtem btw a képen h fiatalok és ekkora hülyék omg.. mert a nyugdijas fogyatékos az ok, az standard
de aztán rájöttem, hogy jópénzért én is szopnám bárki faszát
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#5307
Sep 5 2014 05:50am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 4 2014 10:55pm)
kéne az a jobbik kormány sztem, felégne ez a kurva ország, aztán a hamvakból lehetne építkezni, csak a fasz akarja ugye ezt megvárni
azt ugye tudod, hogy a jobbikot Oroszország pénzeli?
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#5308
Sep 5 2014 05:51am
Quote (Saenchai @ 5 Sep 2014 13:50)
http://i.imgur.com/XukGRh6.jpg
azt ugye tudod, hogy a jobbikot Oroszország pénzeli?
A nyugat égetné fel az országot, ha a jobbik kerülne hatalomra.
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#5309
Sep 5 2014 05:52am
Quote (Saenchai @ 5 Sep 2014 12:50)
http://i.imgur.com/XukGRh6.jpg
azt ugye tudod, hogy a jobbikot Oroszország pénzeli?
tudom
suppa
Member
Posts: 3,172
Joined: May 9 2007
Gold
:
981.00
#5310
Sep 5 2014 04:31pm
Quote (Saenchai @ Sep 5 2014 11:50am)
azt ugye tudod, hogy a jobbikot Oroszország pénzeli?
Plusz Izrael. Sőt, néha Orbán is áttol pár milcsit. Ezt mindenki tudja.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
529
530
531
532
533
1468
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact