d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev15295305315325334114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Sep 22 2011 12:58am
Quote (Soulles @ 22 Sep 2011 06:50)
Nem lehet mindenkinek tetszeni, azért remélem valaki hasznát vette az írásnak. Ma egyébként írok egy picit komolyabb hangvételű, és valamivel hosszabb cikket is a tényleges lehetőségekről, variációkról, az AH-ról, a skillek használhatóságáról, meg úgy konkrétan a gameplay-ről. Béla kalandjai folytatódnak, immáron kötöttebb stílusban.


Én kíváncsian várom :) Nekem tök mind1, hogy milyen hangvétel, csak kapjak infokat. Kicsit feldobja a napom mindig itt az irodában ha új dolgokat hallok D3-ról :D
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2011 01:16am
Quote (Soulles @ 22 Sep 2011 08:50)
Nem lehet mindenkinek tetszeni, azért remélem valaki hasznát vette az írásnak. Ma egyébként írok egy picit komolyabb hangvételű, és valamivel hosszabb cikket is a tényleges lehetőségekről, variációkról, az AH-ról, a skillek használhatóságáról, meg úgy konkrétan a gameplay-ről. Béla kalandjai folytatódnak, immáron kötöttebb stílusban.

Szándékosan maradt úgy, nem a figyelmetlenség miatt. De ofc elütések lehetnek, elég későn írtam, majd rögvest átolvasom még egyszer, hogy azok is eltűnjenek.[/B]
Ezúttal kevesebb Bélával és több infóval. :D Nem baj amúgy hogy lazára vetted a stílust, csak nagyon erőltetett lett. Kerüld a felesleges poénkodást, legyen sokkal könnyedebb, természetesebb.

"Bélám, aki hős lévén arra van predesztinálva, hogy démonok egész seregét küldje a túlvilágra, vagy egy olyan helyre, ahonnan soha többé nem térnek vissza, betért egy kocsmába, hogy legurítson egy jó nagy korsó sört."

Az ilyenekre például 2011-ben semmi szükség, nagyon a kilencvenes évek diákmagazinjait idézi. :D

"Csak úgy mellékesen jegyzem, míg Béla meg nem látja, hogy nem ez volt utolsó eset. No, de vissza a témánkhoz. Minekután újra Tristram földjét tapostuk (én ésBéla), megkaptuk a Cauldron of Jordan nevű üstöt, aminek köszönhetően már többé nem kellett visszamennie Bélának a városba,"

Béla, Béla, Béla...
Egyszer-kétszer még oké hogy valami odanemillő névvel ruházod fel a karaktert, de egy idő után monotonná és idegesítővé válik.


Tényleg nem bántásból írom ezeket és örülök hogy egy Béla-teszter (hihi) került ki a hunsub soraiból. :)
Nézz gametrailers review-kat, a csávónak aki egy ideje már a narrátor zseniális a stílusa.

This post was edited by ElCapitano on Sep 22 2011 01:17am
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 22 2011 01:29am
Quote (ElCapitano @ 22 Sep 2011 09:16)
Ezúttal kevesebb Bélával és több infóval. :D Nem baj amúgy hogy lazára vetted a stílust, csak nagyon erőltetett lett. Kerüld a felesleges poénkodást, legyen sokkal könnyedebb, természetesebb.

"Bélám, aki hős lévén arra van predesztinálva, hogy démonok egész seregét küldje a túlvilágra, vagy egy olyan helyre, ahonnan soha többé nem térnek vissza, betért egy kocsmába, hogy legurítson egy jó nagy korsó sört."

Az ilyenekre például 2011-ben semmi szükség, nagyon a kilencvenes évek diákmagazinjait idézi. :D

"Csak úgy mellékesen jegyzem, míg Béla meg nem látja, hogy nem ez volt utolsó eset. No, de vissza a témánkhoz. Minekután újra Tristram földjét tapostuk (én ésBéla), megkaptuk a Cauldron of Jordan nevű üstöt, aminek köszönhetően már többé nem kellett visszamennie Bélának a városba,"

Béla, Béla, Béla...
Egyszer-kétszer még oké hogy valami odanemillő névvel ruházod fel a karaktert, de egy idő után monotonná és idegesítővé válik.


Tényleg nem bántásból írom ezeket és örülök hogy egy Béla-teszter (hihi) került ki a hunsub soraiból. :)
Nézz gametrailers review-kat, a csávónak aki egy ideje már a narrátor zseniális a stílusa.


Nem vettem bántásnak, már elsőre sem :) . De erre a gametrailers review nézegetésre nem fog sor kerülni, mivel olyan a stílusom, amilyen, nem fogok szándékosan más irányba elmenni, ez valakinek vagy tetszik, vagy nem, ezt dobta a gép, csak azért, hogy változtassak rajta, nem kezdek el aktívan egyéb, más stílusban iró emberektől olvasni bármit is. Neked nem jött be, van ez így, nincs érte harag. A mai cikk már kötöttebb lesz, úgyhogy bízom benne, hogy azt is elolvasod.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 22 2011 01:31am
Quote (Soulles @ Sep 22 2011 08:29am)
Nem vettem bántásnak, már elsőre sem  :) . De erre a gametrailers review nézegetésre nem fog sor kerülni, mivel olyan a stílusom, amilyen, nem fogok szándékosan más irányba elmenni, ez valakinek vagy tetszik, vagy nem, ezt dobta a gép, csak azért, hogy változtassak rajta, nem kezdek el aktívan egyéb, más stílusban iró emberektől olvasni bármit is. Neked nem jött be, van ez így, nincs érte harag. A mai cikk már kötöttebb lesz, úgyhogy bízom benne, hogy azt is elolvasod.


ELOLVASNÁM
FÉL 10 AZTÁN NINCS SEHOL
GIEB
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2011 01:31am
Quote (Soulles @ 22 Sep 2011 09:29)
Nem vettem bántásnak, már elsőre sem  :) . De erre a gametrailers review nézegetésre nem fog sor kerülni, mivel olyan a stílusom, amilyen, nem fogok szándékosan más irányba elmenni, ez valakinek vagy tetszik, vagy nem, ezt dobta a gép, csak azért, hogy változtassak rajta, nem kezdek el aktívan egyéb, más stílusban iró emberektől olvasni bármit is. Neked nem jött be, van ez így, nincs érte harag. A mai cikk már kötöttebb lesz, úgyhogy bízom benne, hogy azt is elolvasod.


Persze, mindenképp elolvasom. :) Amúgy Radnótit se azért olvas az ember hogy utána nibelungizált alexandrinban beszéljen, de mégis színesítheti a stílusát, szókincsét. :D
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 22 2011 01:39am
Quote (Vismajor @ 22 Sep 2011 09:31)
ELOLVASNÁM
FÉL 10 AZTÁN NINCS SEHOL
GIEB


Jön, rögvest nekiesek, csak még egyéb elfoglaltságaim voltak.

Quote (ElCapitano @ 22 Sep 2011 09:31)
Persze, mindenképp elolvasom. :) Amúgy Radnótit se azért olvas az ember hogy utána nibelungizált alexandrinban beszéljen, de mégis színesítheti a stílusát, szókincsét. :D


Amúgy azért hasonlíthat a 90-es évek diákmagazinjaira, mivel én is a 90-es években nőttem fel, és sok ragadt rám az akkori stílusból. Ez már afféle berögződés.
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Sep 22 2011 01:57am
Quote (Soulles @ 22 Sep 2011 09:39)
Jön, rögvest nekiesek, csak még egyéb elfoglaltságaim voltak.


kávé konyak cigi ...
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2011 02:00am
Quote (Soulles @ 22 Sep 2011 09:39)
Jön, rögvest nekiesek, csak még egyéb elfoglaltságaim voltak.



Amúgy azért hasonlíthat a 90-es évek diákmagazinjaira, mivel én is a 90-es években nőttem fel, és sok ragadt rám az akkori stílusból. Ez már afféle berögződés.


Am ha csinálsz HD gameplay videót szívesen leírnám az észrevételeimet. (Meg itt még sokan szerintem) Amiket akár publikálhatnál egy ilyen "népítélet" jellegű cikkben. :D
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Sep 22 2011 02:02am
Quote (ElCapitano @ 22 Sep 2011 10:00)
Am ha csinálsz HD gameplay videót szívesen leírnám az észrevételeimet. (Meg itt még sokan szerintem) Amiket akár publikálhatnál egy ilyen "népítélet" jellegű cikkben. :D


híresek lennénk :o
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2011 02:09am
Quote (kriza @ 22 Sep 2011 10:02)
híresek lennénk :o


De megcsinálhatjuk magunk is és elküldöm d3.hunak. Nyitok topicot imo tök jó ötlet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15295305315325334114Next
Closed New Topic New Poll