Quote (AngryBug @ Jun 18 2016 11:39am)
"múltkor"
arrol az esetrol van szo, de csak ilyen szovegkornyezetbe volt ertelmes h bar meghaltam volna :)
hozzakartam adni a topic hangulatahoz, azota is minden alkalommal para mikor átmegyek az úton mer rámjön az az érzés.
Elbasztad fam, kerhettel volna karteritest orvosi kivizsgalasra, pszichologusra, minden szarra. Engem is majdnem elütöttek par napja, elugrottam utolso pillanatban, ofc csaj vezetett eves es telefonalas közben.