Quote (Cpt_Ghost @ Aug 26 2016 11:49am)
mivan ideges vagy te csicska
Baromira nem vagyok ideges, csak unom már, hogy erről kell szólni a fórumnak, hogy te meg a gyökér haverod zéró relevanciával módszeresen ugráltok az összes posztomra. Miért nem mész inkább starcraft fórumra vergődni a hozzád hasonló gyökerekhez, ha már mindenáron flamelned kell?
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 26 2016 11:53am)
ne vesszen el ez a memento
joeyért már mennek a mentők mert agyvérzése van
Nem semmi, hogy már kétszer is quotolnod kell, annyira büszke vagy magadra, hogy kicsikartál belőlem egy káromkodást.
This post was edited by -joey- on Aug 26 2016 04:56am