d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1525354555679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 03:22am
Quote (rapiddani @ Sep 24 2014 11:14am)
hát igen ,  egy FÉRFI a másik golyoira utazik


:unsue:
Quote (jarabekg @ Sep 24 2014 11:18am)
a forumos viselkedes alapjan abszolute megertem, hogy vis nekem akart jonni, de azt mar szamtalanszor megtehette volna, nem kellett volna hozza csatakreszegre innia magat


Es ennek mi koze van ahhoz h nem tudsz viselkedni?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 24 2014 03:24am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 24 Sep 2014 11:12)
te most mégis miről beszélsz?

nem bírod ki ha nem te vagy a figyelem középpontjában mi?


Mert ettől ott vagyok?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 24 2014 03:27am
Quote (josheide @ Sep 24 2014 10:18am)
Es ez hogy ment fel teged barmifele felelosseg alol?


van egy jellegzetes stilusom, de most a talin szerintem relativa normalisan beszeltem mindenkivel - kiveve ricit-, normalisan probaltuk atbeszelni a dolgokat, az, hogy ki mit vesz olyan szintu provokacionak hogy tetlegessegig fajuljon azt egy idegenekbol allo tarsasagban mar eleg nehez eldonteni

Ha valakit megbantottam az este folyaman, vagy akarmit provokacionak vett RICIN KIVUL, az kerem jelezze, hogy szemelyesen is bocsanatot kerhessek tole.

ricii meg ugathat tovabb, jo lesz a kovetkezo talin is vegig szivni a veret

es reszemrol tenyleg vege a tortenetnek, alapbol nem volt tul sok kedvem a talihoz mivel tudtam hogy jon vis meg rici, de tofipofi peldaul pozitiv csalodas volt, tok normalisan tudtam beszelgetni vele.

This post was edited by jarabekg on Sep 24 2014 03:29am
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 03:34am
Quote (jarabekg @ Sep 24 2014 11:27am)
van egy jellegzetes stilusom, de most a talin szerintem relativa normalisan beszeltem mindenkivel - kiveve ricit-, normalisan probaltuk atbeszelni a dolgokat, az, hogy ki mit vesz olyan szintu provokacionak hogy tetlegessegig fajuljon azt egy idegenekbol allo tarsasagban mar eleg nehez eldonteni

Ha valakit megbantottam az este folyaman, vagy akarmit provokacionak vett RICIN KIVUL, az kerem jelezze, hogy szemelyesen is bocsanatot kerhessek tole.

ricii meg ugathat tovabb, jo lesz a kovetkezo talin is vegig szivni a veret

es reszemrol tenyleg vege a tortenetnek, alapbol nem volt tul sok kedvem a talihoz mivel tudtam hogy jon vis meg rici, de tofipofi peldaul pozitiv csalodas volt, tok normalisan tudtam beszelgetni vele.


Poor jari
Kovetkezore nem jossz es nem lesz ilyen problemaja senkinek miattad. Problem solved
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 24 2014 03:37am
Quote (tevetavamultija @ Sep 24 2014 10:34am)
Poor jari
Kovetkezore nem jossz es nem lesz ilyen problemaja senkinek miattad. Problem solved


^^

szar lehet ennyire butthurtnek lenni, de ez zene fuleimnek
meg azt sem ertem, miert akartal volna meg akkor eljonni hozzam, mikozben ptdkn kivul csak mesh tacsi meg en lettunk volna itt, a 3 ember akit elvileg ennyire utalsz


na tunj a szemem elol te szerencsetlen
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 03:43am
Quote (jarabekg @ Sep 24 2014 11:37am)
^^

szar lehet ennyire butthurtnek lenni, de ez zene fuleimnek
meg azt sem ertem, miert akartal volna meg akkor eljonni hozzam, mikozben ptdkn kivul csak mesh tacsi meg en lettunk volna itt, a 3 ember akit elvileg ennyire utalsz


na tunj a szemem elol te szerencsetlen


Teged nem utallak, nincs miert, sok sotet paraszt ember van a vilagban meg rajtad kivul, oket se utalom, mesh mas tema, soon ded ofc ugyis
Azt viszont tovabbra se ertem, hogy miert gondolod, hogy ezt megengedheted magadnak. Vagy miert gondolod, hogy 60 kilosan nem tudok felvenni egy sorosuveget es a kepedbe vagni, meg azt se igazan h miert gondolod hogy az autizmusom ebben inkabb gatolni fog :unsure: ha bunko vagy es nem tudsz viselkedni ne gyere.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 24 2014 03:45am
Quote (tevetavamultija @ Sep 24 2014 10:43am)
Teged nem utallak, nincs miert, sok sotet paraszt ember van a vilagban meg rajtad kivul, oket se utalom, mesh mas tema, soon ded ofc ugyis
Azt viszont tovabbra se ertem, hogy miert gondolod, hogy  ezt megengedheted magadnak. Vagy miert gondolod, hogy 60 kilosan nem tudok felvenni egy sorosuveget es a kepedbe vagni, meg azt se igazan h miert gondolod hogy az autizmusom ebben inkabb gatolni fog :unsure: ha bunko vagy es nem tudsz viselkedni ne gyere.


jolvan bogj csak te nyomorult, legalabb tudom hogy eredmenyes volt a verszivas
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 24 2014 03:48am
joatopic
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 24 2014 03:48am
alakul
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 03:48am
Quote (jarabekg @ Sep 24 2014 11:45am)
jolvan bogj csak te nyomorult, legalabb tudom hogy eredmenyes volt a verszivas


????
Mer lett volna erdemes, el is olvasod a postokat vagy csak igy random vergodsz valamit mindegyikre?
Ha az elobbi akkor klasszikusbol ideznek: ne tettesd magad hulyebbnek, mint amilyen vagy :s
Go Back To Magyar Topic List
Prev1525354555679Next
Add Reply New Topic New Poll