Quote (josheide @ Sep 24 2014 10:18am)
Es ez hogy ment fel teged barmifele felelosseg alol?
van egy jellegzetes stilusom, de most a talin szerintem relativa normalisan beszeltem mindenkivel - kiveve ricit-, normalisan probaltuk atbeszelni a dolgokat, az, hogy ki mit vesz olyan szintu provokacionak hogy tetlegessegig fajuljon azt egy idegenekbol allo tarsasagban mar eleg nehez eldonteni
Ha valakit megbantottam az este folyaman, vagy akarmit provokacionak vett RICIN KIVUL, az kerem jelezze, hogy szemelyesen is bocsanatot kerhessek tole.
ricii meg ugathat tovabb, jo lesz a kovetkezo talin is vegig szivni a veret
es reszemrol tenyleg vege a tortenetnek, alapbol nem volt tul sok kedvem a talihoz mivel tudtam hogy jon vis meg rici, de tofipofi peldaul pozitiv csalodas volt, tok normalisan tudtam beszelgetni vele.
This post was edited by jarabekg on Sep 24 2014 03:29am