d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev15253545556214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jun 6 2012 08:01am
Quote (Rawen @ 6 Jun 2012 14:51)
Jaqenről azt írtátok később se nagyon lesz infó pedig azért arra kíváncsi lennék hogy vagy miért is került Yorenhez egy ketrecbe mert nem az a fajta akit csak úgy elkapnak.


Yorenhez úgy került hogy yoren megkérte ned starkot hogy a börtönökből elvihessen rabokat nem tudom hogy hogy kapták el de szerintem ök 3 an kb a legdurvább rabok voltak
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 6 2012 08:04am
Quote (peterqwer @ 6 Jun 2012 16:01)
Yorenhez úgy került hogy yoren megkérte ned starkot hogy a börtönökből elvihessen rabokat nem tudom hogy hogy kapták el de szerintem ök 3 an kb a legdurvább rabok voltak


t4i
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2012 08:04am
Quote (peterqwer @ 6 Jun 2012 16:01)
Yorenhez úgy került hogy yoren megkérte ned starkot hogy a börtönökből elvihessen rabokat nem tudom hogy hogy kapták el de szerintem ök 3 an kb a legdurvább rabok voltak


Ja erre nem emlékeztem mert akkor még nem tűnt fontos karakternek de azért akkor sem tudom, hogy kapták el mert elég skilled embernek volt később beállítva.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 6 2012 12:47pm
Wacko wacko
Kivégeztem ugy 3-4 hónapja az első 4 részt, és most álltam neki az utolsónak angolul, és nagyon wacko
kb 100. oldalnál tartok, amikor havasnál tartunk, és még ott van sam, meg szegfű és ameon targaryen(még él)
mondom wtf?
Előkaptam a 4. könyvet, ahol végig Sam fejezetekben levan írva h mennek el óvárosba hogy ismeri meg azt a csajt, hogy hal meg ameon etc
akkor ez most wtf?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 6 2012 12:55pm
Quote (Vismajor @ 6 Jun 2012 20:47)
Wacko wacko
Kivégeztem ugy 3-4 hónapja az első 4 részt, és most álltam neki az utolsónak angolul, és nagyon wacko
kb 100. oldalnál tartok, amikor havasnál tartunk, és még ott van sam, meg szegfű és ameon targaryen(még él)
mondom wtf?
Előkaptam a 4. könyvet, ahol végig Sam fejezetekben levan írva h mennek el óvárosba hogy ismeri meg azt a csajt, hogy hal meg ameon etc
akkor ez most wtf?


írta GRRM, hogy eredetileg a 4. könyvet írta, és olyan kibaszott hosszú lett, hogy a kiadó kettészedette vele (2 regénybe)
viszont nem időrendben osztotta fel (úgy, hogy feast for crows időben dance with dragons előtt játszódik), hanem térben, szóval a kettő gyakorlatilag egyszerre játszódik, csak más helyszíneken fut a cselekmény
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 6 2012 01:16pm
Quote (bajcli @ Jun 6 2012 07:55pm)
írta GRRM, hogy eredetileg a 4. könyvet írta, és olyan kibaszott hosszú lett, hogy a kiadó kettészedette vele (2 regénybe)
viszont nem időrendben osztotta fel (úgy, hogy feast for crows időben dance with dragons előtt játszódik), hanem térben, szóval a kettő gyakorlatilag egyszerre játszódik, csak más helyszíneken fut a cselekmény


De en konkretan ugyanazt olvastam szorol szora az 5. Konyv elejen mint a 4. Kozepen..
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 6 2012 01:31pm
Quote (Vismajor @ 6 Jun 2012 21:16)
De en konkretan ugyanazt olvastam szorol szora az 5. Konyv elejen mint a 4. Kozepen..


hát akkor írjál neki levelet és reklamálj.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 7 2012 04:31am
Utolsó 2 chapter 3. könyvben elég jó volt. Littlefinger ÁLAT, Catelyn meg wtfmon.
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jun 7 2012 04:37am
Quote (Rawen @ 7 Jun 2012 11:31)
Utolsó 2 chapter 3. könyvben elég jó volt Littlefinger ÁLAT, Catelyn meg wtfmon.


akkor lökte ki Lisát ?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 7 2012 04:38am
Quote (peterqwer @ 7 Jun 2012 12:37)
akkor lökte ki Lisát ?


Ja meg most derült ki, hogy Jont is ő ölette meg.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15253545556214Next
Add Reply New Topic New Poll