d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > 9 Gag > From The Very Depths Of Hell
Prev15253545556124Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 27 2012 09:54am
Quote (Nerz8 @ 27 May 2012 17:52)
mindenesetre maradjunk annyiban, hogy a post készítője valószínűleg nem ilyen okokból írta így 8D

mondjuk ez valószínű
Quote (Rawen @ 27 May 2012 17:53)
Nyelvtanilag helytelen, szlengben megszokott.


ez meg még így ja
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 27 2012 09:54am
Quote (Cpt_Ghost @ 27 May 2012 17:51)
én hallottam már így párszor, ilyen régies, fennhangon beszélő karakterektől általában.


inkább a niggerek beszélnek így
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 27 2012 09:55am
Quote (bajcli @ 27 May 2012 17:54)
inkább a niggerek beszélnek így


igen most hogy rawen beírta én is elgondolkoztam és leesett, hogy összekevertem valamivel, és tényleg a niggerek mondogatják^^
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 27 2012 09:55am
Quote (Cpt_Ghost @ 27 May 2012 17:51)
én hallottam már így párszor, ilyen régies, fennhangon beszélő karakterektől általában.


helytelen azert
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 27 2012 09:55am
meg is jött a sok bölcsész!
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 27 2012 09:57am
Quote (Nerz8 @ May 27 2012 05:55pm)
meg is jött a sok bölcsész!


5 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): Saenchai, bajcli, tevetava, Karan2_Returned


fusson, ki merre lát!!!
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 27 2012 09:57am
Quote (Nerz8 @ 27 May 2012 17:55)
meg is jött a sok bölcsész!


megéreztem a lingvisztikaszagot
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 27 2012 09:58am
Quote (bajcli @ 27 May 2012 17:54)
inkább a niggerek beszélnek így


kettős tagadás az amerikai angolba azért eléggé beépült már.
pl pink floyd (we dont need no education)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 27 2012 09:59am
Quote (tevetava @ 27 May 2012 17:58)
kettős tagadás az amerikai angolba azért eléggé beépült már.
pl pink floyd (we dont need no education)


az pl. pont brit banda volt
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 27 2012 09:59am
Quote (tevetava @ 27 May 2012 16:58)
kettős tagadás az amerikai angolba azért eléggé beépült már.
pl pink floyd (we dont need no education)


only 90's kids
Go Back To Magyar Topic List
Prev15253545556124Next
Add Reply New Topic New Poll