d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev152535455561468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 20 2012 12:41pm
én már több éve arra várok mikor kell majd a levegőért is fizetni
kiszámolják, hogy átlagosan mennyit szippant percenként egy ember és aszerint lenne havidíj
beleszámolnák azt is, hogy mondjuk heti 2 órát sportol, intenzívebben mozog és hogy 50-55 órát alszik és ez jelentősen csökkentene azért az árán hisz amíg alszunk nem légzünk be annyit és olyan hevesen
ennek bevezetésére meg mondjuk felállítanának valami kamu légszűrőt rámondva 200 milliárdért ami a mi egészségünket szolgálja, frissíti, gerjeszti a levegőt
és ofc nem kéne sokat fizetni érte mondjuk havi 2000-3000 forint körüli összeg lenne amiből a 4 év alatt megtérülne a berendezés ára és máris egy tisztább, dúsabb levegővel teli Magyarországon élhetnénk
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 20 2012 01:10pm
Quote (Senee @ 20 Jan 2012 19:41)
én már több éve arra várok mikor kell majd a levegőért is fizetni
kiszámolják, hogy átlagosan mennyit szippant percenként egy ember és aszerint lenne havidíj
beleszámolnák azt is, hogy mondjuk heti 2 órát sportol, intenzívebben mozog és hogy 50-55 órát alszik és ez jelentősen csökkentene azért az árán hisz amíg alszunk nem légzünk be annyit és olyan hevesen
ennek bevezetésére meg mondjuk felállítanának valami kamu légszűrőt rámondva 200 milliárdért ami a mi egészségünket szolgálja, frissíti, gerjeszti a levegőt
és ofc nem kéne sokat fizetni érte mondjuk havi 2000-3000 forint körüli összeg lenne amiből a 4 év alatt megtérülne a berendezés ára és máris egy tisztább, dúsabb levegővel teli Magyarországon élhetnénk


irtal egy tldrt a lofaszsemmirol
cg
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 20 2012 01:41pm
Rendszámcsere. A tervezett ütemezés szerint a témában májusra készülhet el a részletes szabályozási javaslat, amelyet a kormány nyáron fogadhat el. Így legkorábban idén ősztől jelenhetnek meg az új típusú rendszámok, elsőként az újonnan forgalomba helyezett gépjárműveken.

Quote (Senee @ 20 Jan 2012 20:49)
DE AZÉRT MAJD INKÁBB MEGFULLADSZ MIKOR FIZETNI KELLENE ÉRTE


pusztulj mar innen

This post was edited by GoreKnight9 on Jan 20 2012 01:50pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 20 2012 01:49pm
Quote (GoreKnight9 @ Jan 20 2012 07:10pm)
irtal egy tldrt a lofaszsemmirol
cg


DE AZÉRT MAJD INKÁBB MEGFULLADSZ MIKOR FIZETNI KELLENE ÉRTE
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 21 2012 06:12am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 21 2012 12:04pm)


meg miért kéne elítélni őket, hogy lopnak hát mindenki lop hát tegye a kezét a szívére aki még nem vitt haza egy csavart a gyárból lol
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 21 2012 06:14am
Quote (Senee @ 21 Jan 2012 13:12)
meg miért kéne elítélni őket, hogy lopnak hát mindenki lop hát tegye a kezét a szívére aki még nem vitt haza egy csavart a gyárból lol


most hogy mondod anno én is elhoztam egy szarrákopott blackberrys törlőkendőt és egy műanyag kesztyűt



This post was edited by fahrii on Jan 21 2012 06:14am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 21 2012 06:14am
Quote (fahrii @ Jan 21 2012 12:14pm)
most hogy mondod anno én is elhoztam egy szarrákopott blackberrys törlőkendőt és egy műanyag kesztyűt


ennyi
hát milyen jogon von itt akárki kérdőre akárkit mikor mindenki ugyanazt csinálja
ők is emberek istenem


meg bár én nem értek ezekhez de azért egy blackberry nem olcsó mulatság ha valaki esetleg a mértékekkel akarna tovább támadni

This post was edited by Senee on Jan 21 2012 06:17am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 21 2012 06:27pm
azért durva, hogy két ilyen nyíltan zsidózó, mint bayer és bencsik szervez tüntetést a kormány mellett, és hogy még mindig mennyien felvállalják, és mozgósíthatóak

a Schmitt Pál elleni tüntetés meg szervezetlen fos volt, akik felszólaltak meg kurvára irritálóak voltak, nem tudom hogy lehet ilyen gyenge szónokokkal kiállni
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jan 21 2012 06:54pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 22 2012 01:27am)
azért durva, hogy két ilyen nyíltan zsidózó, mint bayer és bencsik szervez tüntetést a kormány mellett, és hogy még mindig mennyien felvállalják, és mozgósíthatóak

a Schmitt Pál elleni tüntetés meg szervezetlen fos volt, akik felszólaltak meg kurvára irritálóak voltak, nem tudom hogy lehet ilyen gyenge szónokokkal kiállni


miért, mindigis nagy fideszesek voltak
mit kell ezen meglepődni?

This post was edited by A122 on Jan 21 2012 06:55pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev152535455561468Next
Add Reply New Topic New Poll