Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 22 2012 01:27am)
azért durva, hogy két ilyen nyíltan zsidózó, mint bayer és bencsik szervez tüntetést a kormány mellett, és hogy még mindig mennyien felvállalják, és mozgósíthatóak
a Schmitt Pál elleni tüntetés meg szervezetlen fos volt, akik felszólaltak meg kurvára irritálóak voltak, nem tudom hogy lehet ilyen gyenge szónokokkal kiállni
miért, mindigis nagy fideszesek voltak
mit kell ezen meglepődni?
This post was edited by A122 on Jan 21 2012 06:55pm