Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 14 2011 09:22pm)
te tényleg azthiszed hogy úgy kell írni, hogy "mitukrász"? hogy lehetsz ennyire retardált fogyatékos? na de ha ekkora pofád volt, holnap este 8kor keleti a bejárat előtt. várlak te ostoba fasszopó
holnap este 8 ora keleti, megbeszeltuk te hulye senki, mirol ismerlek majd meg, meg azt ird le
This post was edited by Kajnista on Nov 14 2011 03:25pm