d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1525354555664Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 14 2011 03:22pm
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 10:18pm)
magadbol indulsz ki te kis mitukrasz senkihazi?


te tényleg azthiszed hogy úgy kell írni, hogy "mitukrász"? hogy lehetsz ennyire retardált fogyatékos? na de ha ekkora pofád volt, holnap este 8kor keleti a bejárat előtt. várlak te ostoba fasszopó
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 14 2011 03:23pm
Quote (Rawen @ 14 Nov 2011 22:22)
és akkor hol lenne beni?


neki nincsenek kemény oltásai, állandóan visszafogja magát.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:23pm
Quote (Rawen @ Nov 14 2011 10:22pm)
és akkor hol lenne beni?


beni hippi, soha nem fog keménykedni
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Nov 14 2011 03:23pm
Quote (ace07 @ Nov 14 2011 10:22pm)
kéne egy topik ahol Rici, Kajnista, Jozef meg Joey vitatkozik egymással


Jozef volt a legjobb :(
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 14 2011 03:24pm
Quote (ace07 @ 14 Nov 2011 21:22)
kéne egy topik ahol Rici, Kajnista, Jozef meg Joey vitatkozik egymással


Mesh :c
FÖLDRE
GICCA
A DÉKETTŐ LYÓ

Kb ez lenne a topic témája all day all night és wtf.
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:24pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 14 2011 09:22pm)
te tényleg azthiszed hogy úgy kell írni, hogy "mitukrász"? hogy lehetsz ennyire retardált fogyatékos? na de ha ekkora pofád volt, holnap este 8kor keleti a bejárat előtt. várlak te ostoba fasszopó


holnap este 8 ora keleti, megbeszeltuk te hulye senki, mirol ismerlek majd meg, meg azt ird le

This post was edited by Kajnista on Nov 14 2011 03:25pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:24pm
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 10:24pm)
holnap este 8 ora keleti, megbeszeltuk


ebből külön topicot now
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 14 2011 03:24pm
Quote (N4aBz @ 14 Nov 2011 22:24)
ebből külön topicot now


fogadásokkal :D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 14 2011 03:25pm
Quote (N4aBz @ 14 Nov 2011 22:24)
ebből külön topicot now


vouch
RL tali omg
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 14 2011 03:25pm
Quote (N4aBz @ 14 Nov 2011 21:24)
ebből külön topicot now


Nyitom a bold topicot.
V legyen redbold?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1525354555664Next
Closed New Topic New Poll